Фан Клуб: Барселона

Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Премногу ми изгледаа опуштено играчите...на моменти изгледаше како да го потценуваат Арсенал, вакви порази се добредојдени за да им дојде памет. Само да не им зачести, зошто на неколку натпревари им се повторуваше истото.
Ич не сакам кога ги гледам да играат така потценувачки и себично, посебно не против сериозни екипи како Арсенал.
И на крајот, барем загубивме од екипа која го негува истиот стил на фудбал како нас, така да ако недајбоже испаднеме, ќе има кој до го продолжи стилот на Барса понатака во ЛШ.
 
Член од
19 септември 2008
Мислења
730
Поени од реакции
62
И јас си го сменив името на профилот одамна сакав ама кој да пушта на нова година пораки (snaumovski бивши :) )

Ај сега за натпреварот...Мое мислење дека подобро сега што се опуштија него да се случи во вториот натпревар да примиме два гола. Заслуживме и да победиме, ама ова што се случи на крајот треба да ги врати во реалност дека не треба да се опуштаат никогаш, посебно не во елиминациски натпревари. Знам дека офсајд ситуацијата беше чисти гол, ама и тоа не е оправудавање. Сепак ова е добра поука и одиме понатака. Вториот дуел очекувам иста доминација и победа за пласман понатака
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Епа и јас да го сменам ако не...само не знам што ник да ставам :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Јас никот не си го чепкам.....евентуално може само на кирилица да го однесам :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Совет од мене: Не ги менувајте никовите :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
^ Не можеш да ме препознаеш без линијата а :pos:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ја мислим нема потреба за загриженост. Лани им дадовмо 4 гола на Ноу Камп. Зошто сега да не им дадеме 5 :tv:
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Ја мислим нема потреба за загриженост. Лани им дадовмо 4 гола на Ноу Камп. Зошто сега да не им дадеме 5 :tv:
Затоа што сеа играме со цел состав,тогаш беше повреден речиси цел тим.Затоа што тогаш игравме 2-2 на Емирати и моравме да одиме по гол и затоа што сега се повеќе мотивирани од било кога
поздрав :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Затоа што сеа играме со цел состав,тогаш беше повреден речиси цел тим.Затоа што тогаш игравме 2-2 на Емирати и моравме да одиме по гол и затоа што сега се повеќе мотивирани од било кога
поздрав :)
Абе види, супер е да се мечтае :PPP
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
И јас сум со сменен ник,бивша Love-computers :)
чисто информативно
а играта против арсенал не ми се ареса!
 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
Затоа што сеа играме со цел состав,тогаш беше повреден речиси цел тим.Затоа што тогаш игравме 2-2 на Емирати и моравме да одиме по гол и затоа што сега се повеќе мотивирани од било кога
поздрав :)
zatoa ne mozete duri 300 pasovi da podavate!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom