FCB10
Поени од реакции
11

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • В
  Нормално е да секој може да дојде,ама како ќе помине е прашањето.
  И враќај ми на мојот профил коа ќе ми враќаш,да има поголема прегледност.
  Pa da poveketo se albanci ama ima i makedonci sto doagaat da gledat... iako se vo pomal broj sepak koj saka moze da dojde!
  В
  Охоо.Порано колку цепав со татко ми.Гостивар коа беше јак.Памтам дека ги тепавме и Вардар и Слога.Сеа за жал не сум појден.
  Поминав покрај стадион викендов и стварно грмеше,али све се тоа албанци..
  В
  Како бе никој никого не чепка?Не дај боже да се појави некој македонец на стадион,ќе биде исфрлен на клоци.
  ПОЛУДЕА е во наводници. ;)

  Подобро ти земи си наочари, онакви ем за вид, ем за сарказам и иронија. Сигурно јас нема да им верувам на спорт-денес, заебанција беше.
  Банирав и такви, само што не ги објавив во темата. Не се објавува секогаш кога се дава бан, тоа беше директна навреда и беше ставена како предупредување општо за сите.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom