Фан Клуб: Барселона

R

Rigel Kent

Гостин
:place::place::place::place:

Нека почива во мир , толку млад , искрено ме потресе ова , сега дознавам.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Лошо... :(

Нека почива во мир.
 
Член од
20 април 2009
Мислења
991
Поени од реакции
944
Болеста го спречи да не врати на врвот, сигурен сум дека не го кажа своето..Колку тажно, со Тито замина еден дел од онаа славна Барса..Доаѓаат некои нови времиња, Господ нека ни е напомош, а него Лесна земјата..Засекогаш ќе остане во нашите срца, беше кратко со нас, но доволно долго за да ја има вечната почит..
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.259
Поени од реакции
21.497
Жално, жално, жално..... :(:(:place:
Нека почива во мир, барселонизмот засекогаш ќе го памети и ќе се сеќава на него.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Читајте го Филе , која амеба е човекот страшно ...
И јас се изнервирав , но оваа објава му беше околу 11ч , а се однесуваше на објава на наш медиум дека Тито починал а беше објавена по полноќ и беше невистинита.

Кој се надеваше дека ова навистина ќе се случи денес. :place:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
И јас се изнервирав , но оваа објава му беше околу 12ч , а се однесуваше на објава на наш медиум дека Тито починал а беше објавена по полноќ и беше невистинита.

Кој се надеваше дека ова навистина ќе се случи денес. :place:
може навистина починал по полноќ, криеле додека се заврши аутопсијата и протоколот, па тие од сајтов превеле од некој локален каталонски весник, сигурно не е некоја коинциденција. Не најдоа кај Шуми новинар облечен ко поп само за да добие инфо? За некој што живее во Барселона требаше прв да објави.

се мислам дека со Тито ќе бевте велесила пак, уште во декември освоите титула, но за жал остана само на претпоставка. :(
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Најтешката и најгадната болест од која ретко кој излегол како победник.Нека почива во мир.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom