Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Туре пред Бускетс во секој момент! Детено уште се кали, треба уште Пеп да го пеј за грешките шо ги прај, а Анри сигурно би изиграл подобро од Педро (макар шо и овај не е за фрлање). Сепак најважно че биди гол да дајме први и после че биди многу полесно. Вечер сите :tv:
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Јас сум на телекабел и ја имам РТС Сателитска ,а и сите други ја имаат РТС Сателитска ,ниедна кабловска во МК ја нема РТС 1 ,со некои исклучоци :)[/quote
значи ништо не правиме тогаш,ке мора да идам во кладилница да ја гледам,заради тоа дебилите од канал 5:tapp::tapp:
Иначе за натреварот не очекувам јас никаква петарда или голеада,зашто сите знаеме дека ке биде тешко,и плус ние играме без Иниеста,иако сум сигурен дека Кеита добро ќе го замени,и со 1:1 јас би бил задоволен,да не се залетуваме и ние одма,најбитно е да постигнеме гол,после ќе биде лесно
На B92 или на HRT 2
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
eve kako treba da izgleda slika za kraj na godina :))))) p.s. NE sum jas na slikata... ama decava site gi znam :))
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
553
Јас сум на телекабел и ја имам РТС Сателитска ,а и сите други ја имаат РТС Сателитска ,ниедна кабловска во МК ја нема РТС 1 ,со некои исклучоци :)[/quote
значи ништо не правиме тогаш,ке мора да идам во кладилница да ја гледам,заради тоа дебилите од канал 5:tapp::tapp:
Иначе за натреварот не очекувам јас никаква петарда или голеада,зашто сите знаеме дека ке биде тешко,и плус ние играме без Иниеста,иако сум сигурен дека Кеита добро ќе го замени,и со 1:1 јас би бил задоволен,да не се залетуваме и ние одма,најбитно е да постигнеме гол,после ќе биде лесно
На Тотал ТВ ја има РТС 2


Еј не ми се верува дека нема да ја даваат Барса. Ебати телевизијата да ти ја ебам, кога не требаше даваше по два преноса сега патлак. Ти ебам тоа филето кељаво.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
со душа чекам да дојде 20 - 45 = ) часот ...
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
со душа чекам да дојде 20 - 45 = ) часот ...

Ајде бе.. јас како што знам сеа ти вртат Модринки по телото. не туку Лупетај.


ПС : Како кажуваат фановиве на Арсенал ко готово да отидоја Полу Финале!
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Ајде бе.. јас како што знам сеа ти вртат Модринки по телото. не туку Лупетај.


ПС : Како кажуваат фановиве на Арсенал ко готово да отидоја Полу Финале!
Што се разбираш па ти од фудбал ,и поима немаш што значи тоа љубов спрема клубот и нестрпливост за некоја утакмица ,тоа што некој неможе да дочека да го види својот омилен клуб на ТВ и да навива за него не значи дека веќе поминале во 1/2 финале ...!:punish:торко
Ниту еден навивач на Арсенал никаде нема напишано ,ќе ги згазиме ,ќе ги убиеме ,петарда ,незнаат што ќе им се случи ,напротив тоа само од навивачи на Барса може да се прочита ,разгледај малце па коментирај ...
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
На ХРТ 2 и на РТС ке ја има вечер Барса :)

Очекувам победа по можност без примен гол, 0-2 бомбонче.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ајмо момци идемо вечер на победа очекувам да тепаме со најмалце 2 гола.:)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
оиве од канал 5 ке не појадат живи :S интер со цска :kesa: оваа е мн по добра утакмица ама тое
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom