Фан Клуб: Арсенал

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.314
Поени од реакции
2.208
Хочемо јошшшш, хочемо јошшш....
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.463
Поени од реакции
30.296
Да споделам со вас еден сон кој сум го сонил синоќа дури не сум го заборавил.

@cholismo читај и ти.

Сум сонувал дека Арсенал играл ЛШ, и тоа финале против Атлетико Мадрид, и сме изгубиле дебело 4-1, Обамејанг имал ужасна утамица и плачејќи го напуштил теренот на крај.

Ете што ти е напатен навивач на Арсенал, дури и кога сонуваме дека пак ќе играме ЛШ, па дури и до финале, пак и во сонот мора да се изрезилиме и да го изедеме јако од некој друг тим. :(
 
Член од
5 март 2018
Мислења
9.300
Поени од реакции
8.256
Да споделам со вас еден сон кој сум го сонил синоќа дури не сум го заборавил.

@cholismo читај и ти.

Сум сонувал дека Арсенал играл ЛШ, и тоа финале против Атлетико Мадрид, и сме изгубиле дебело 4-1, Обамејанг имал ужасна утамица и плачејќи го напуштил теренот на крај.

Ете што ти е напатен навивач на Арсенал, дури и кога сонуваме дека пак ќе играме ЛШ, па дури и до финале, пак и во сонот мора да се изрезилиме и да го изедеме јако од некој друг тим. :(
Ако освоиме оваа сезона ЛШ имаш кафана од мене :)
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.372
Поени од реакции
6.001
Да споделам со вас еден сон кој сум го сонил синоќа дури не сум го заборавил.

@cholismo читај и ти.

Сум сонувал дека Арсенал играл ЛШ, и тоа финале против Атлетико Мадрид, и сме изгубиле дебело 4-1, Обамејанг имал ужасна утамица и плачејќи го напуштил теренот на крај.

Ете што ти е напатен навивач на Арсенал, дури и кога сонуваме дека пак ќе играме ЛШ, па дури и до финале, пак и во сонот мора да се изрезилиме и да го изедеме јако од некој друг тим. :(
Откровение според Bateman 1:15-17
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
4.977
Поени од реакции
5.701
Никогаш нема да му ја простам таа сезона на Венгер кога Лестер стана шампион...


Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.463
Поени од реакции
30.296
Уживајте во резултатот и головите оти како што го гледам распоредот што следи, мачни утакмици не чекаат.

Би било убаво овие два гола целосно да го вратат Обамејанг во форма, баш тоа ќе ни треба, нов квалитетен играч тешко дека ќе земеме овој трансфер период.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom