Фан Клуб: Арсенал

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.296
Поени од реакции
12.659
Сократис се поебал.(n)
Не ми е јасно како може ние да го одмараме против Фулам и Втофорд оти е повреден, а тој да игра за Грција два натпреври и повторно да се повреди.o_O
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Треба со негативен резултат да го почнуваме натпреварот за да гледаме убав фудбал. Убаво голче на Озил.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.056
Поени од реакции
12.937
Лено многу е добар, ко пантер брани, голот никаква вина немаше, се случуваат вакви примени погодоци. Но единствена вина имаме што им дозволивме на Лестер да играат толку пред нашиот гол, откако дадоа гол до крајот на полувреме, лисициве половина не поминаа
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Прв пат после долго време да видам инат по примен гол,желба да им ебат пички сестрини на цел противнички тим од нашите играчи.
Ова е за пофалба веќе.(y)
Освен последните 7-8 минути што изигравме нешто и тоа од инат,другото беше лошо.Лестер имаа шанси дури и пенал имаше за нив ми се чини,но се извадовме на крајот.Ајде да видиме второ како ќе одиграме.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Remzi i Obamejang rano da vlezat u vtoro i nema gajle da imame

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Obaaaaaaaaaa :D :D :D Emery doktorot vadenje Licht stavanje Xhaka na lev bek :D Aj da vidime 30 minuti kako ke izigra tamu hahahahahahhaha
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Ova vekje nalikuvashe na Arsenal od denovite koga i pocnavme da navivame za nego. Ova denes vekje beshe Arsenal. Ako ne posluzhi srekja sledna nedela (City Spurs x) i nie da si srabotime so Palace, slednoto kolo mozheme da imame duel za prvo mesto (Arsenal Pool). :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom