Фан Клуб: Арсенал

Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
60 минути залудно потрошени. Ја убија секоја волја да ги следам веќе. Нека си е**т матер
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Премногу бедотија,премногу глупи играчи,ужасна одбрана,среден ред или дм,како сакате.Убава лекција по фудбал ни одржаа,заслужено.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.056
Поени од реакции
12.937
Па дај и тебе да те потпишиме па продадеме.
Остај сеа форите, во право е скроз. Тука цел тим колективно е општа катастрофа, дури и играчи што имаат некоја репутација, се дно дна сезонава. Во која бездна сме потонати мислам и Меси да дојде не не спасува. Дури малку греота ми е за Обамејанг, се си мислам како дојде тука бел ден нема да види, да се израдува на нешто :(
 
Член од
18 ноември 2011
Мислења
770
Поени од реакции
455
Остај сеа форите, во право е скроз. Тука цел тим колективно е општа катастрофа, дури и играчи што имаат некоја репутација, се дно дна сезонава. Во која бездна сме потонати мислам и Меси да дојде не не спасува. Дури малку греота ми е за Обамејанг, се си мислам како дојде тука бел ден нема да види, да се израдува на нешто :(
да стварно, Аубамејанг многу греаота, дури жал ми е и мене.... ма бре кур го боли, лапа на ден поиште што ја и ти заедно ќе заработиме за два животи, го заболе него за Арсенал... зар не ти е јасно дека за пари дојде. Да имаше амбиции и да се секираше за успеси на клуб немаше да дојде кај нас, барем не во оваа ситуација сега кога тимот е бедотија. Него прашањетпо е што сега, што понатаму. Се потешко ќе доаѓаат играчи, се потешко ќе излеземе од оваа криза.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Nalet kupov,ima li nekoj informacija od nekoja agencija za vo milano dali kje ima organizirano idenje? Navivacive od srbive se organizirale zaedno so milanezite za 120 evra prevoz i karta za San siro,samo sto se trga od beograd.
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
Па дај и тебе да те потпишиме па продадеме.
не би имал ништо против, кога можат играчи како Џака, Елнени, Иводи и факинг Чемберс милиони да заработат и вакви игра да прикажуваат, дефинитивно не би бил полош од нив..
иначе не провоцирам, едноставно таква е ситуацијата во Арсенал, добрите играчи не доаѓаат до израз, затоа што има повеќе од колку што треба под-просечни играчи кои што едноставно не можат да целат кон големи успеси...а на крајот, Венгер и управата се криви за целата ситуација...
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Nalet kupov,ima li nekoj informacija od nekoja agencija za vo milano dali kje ima organizirano idenje? Navivacive od srbive se organizirale zaedno so milanezite za 120 evra prevoz i karta za San siro,samo sto se trga od beograd.
Ти би дал пари да глеаш ваков Арсенал ?!
Утре упат да си земеш од матичен :icon_lol:

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom