Фан Клуб: Арсенал

Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.051
Поени од реакции
6.714
Јбг секој си живее со изборот. Ја ете избрав да бидам очаен. Ти по тоа колку време ти требало да смислиш реплика и по содржината на твојата реплика шо не е ни просто проширена реченица, очигледно си избрал да бидеш глуп.
Ама ајде не се секирај и глуп може да се живее, еве ти си стигнал бар до полнолетство таков, можеш и натаму да тераш :)
Работава е шо не сакам да се замарам со тебе бе паметен.
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Дечки дај олабаете, ја спасивме колку толку сезонава со трофејов.
Ептен јако што имаше толку легенди да ги мотивираат дрвцава. Отсуството на Санти не уби сезонава, Ремзи сега на крај распали.
Чичо ќе му дадат две години може договорче, а ќе си иде за една година со титулче:D:jeeee:
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.355
Поени од реакции
12.754
Вилшер ништо не објави за освојувањево на купов???:unsure:
 
T

Todd Solondz

Гостин
Му ја ебаа кариерата повредите. Неверувам да е доволно добар за да игра во Арсенал. Никаков импакт немаше во Борнмут, подобро играа без него. Ке го лапне некој мид тејбл тим за багателна цена летово.
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.471
Поени од реакции
10.200
@Gazpapir Шура и зет се иначе,да не си правиш филмови.:D Мада гарант некој од мкд порталиве ќе излезе со шокантна вест,Хамес во Арсенал?Оспина агентот.
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.051
Поени од реакции
6.714
@Gazpapir Шура и зет се иначе,да не си правиш филмови.:D Мада гарант некој од мкд порталиве ќе излезе со шокантна вест,Хамес во Арсенал?Оспина агентот.
Знам знам тоа дека се шура и зет. Ама па има и простор за приказни вој не е задоволен у Реал. :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.294
Поени од реакции
65.208
Денес требаше Венгер да потпише нов договор?
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.865
Поени од реакции
7.093
Arsenal will make Alexis Sánchez and Mesut Özil fresh contract offers worth £280k-a-week. [Jeremy Wilson]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom