Фан Клуб: Арсенал

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
Место да одговориш како шо треба на прашањето ти се глупираш, понашањето ти е 0 :eek:
Какви прашања поставуваш такви одговори и ќе добиваш, а сега сакаш да ти објаснам каде да го најдеш одговорот, па има една страна, се вика google.com :D
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Место да одговориш како шо треба на прашањето ти се глупираш, понашањето ти е 0 :eek:
Од клубот малку прават проблеми, по што шансите да дојде Тити нажалост (за нас) се 0-10 % :]
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
Од клубот малку прават проблеми, по што шансите да дојде Тити нажалост (за нас) се 0-10 % :]
Грешка си, не е до клубот туку Венгер не гледа цел дека ќе треба и по трет пат да доаѓа Анри, прееска имаше негова изјава и плус се збори дека Венгер бара перманентно решение не само позајмица.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.032
Поени од реакции
25.405
Грешка си, не е до клубот туку Венгер не гледа цел дека ќе треба и по трет пат да доаѓа Анри, прееска имаше негова изјава и плус се збори дека Венгер бара перманентно решение не само позајмица.
Си знаел да збориш бе o_O
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
Си знаел да збориш бе o_O
мојот одговор на твоето прашање беше шала која ти ја свати сериозно, инаку како поинаку да го разберам твоето прашање освен тоа дека имате страв од 35 год. играч, па и да дојде и да не дојде Анри мислам дека тоа не би требало да биде застрашувачко за "големиот" Баерн:)
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.032
Поени од реакции
25.405
мојот одговор на твоето прашање беше шала која ти ја свати сериозно, инаку како поинаку да го разберам твоето прашање освен тоа дека имате страв од 35 год. играч, па и да дојде и да не дојде Анри мислам дека тоа не би требало да биде застрашувачко за "големиот" Баерн:)
А кој рече дека ми е страв од Анри? Како можевте сите фанови тука на Арсенал да се погодите исти :eek: , неверојатно :icon_lol: и не ми ставај зборови во уста, ајде остај ме да гледам Тотенхем :cool:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Грешка си, не е до клубот туку Венгер не гледа цел дека ќе треба и по трет пат да доаѓа Анри, прееска имаше негова изјава и плус се збори дека Венгер бара перманентно решение не само позајмица.
Дојде до спор и негации пред се при нивниот клуб, кој што не сака да го даде Анри ... поради темпото на премиер лигата и можноста од повреда на нивниот капитен кој сезонава и покрај некаде 2/3 неделната повреда им е од невидено значење.
 
Член од
25 август 2011
Мислења
201
Поени од реакции
77
А кој рече дека ми е страв од Анри? Како можевте сите фанови тука на Арсенал да се погодите исти :eek: , неверојатно :icon_lol: и не ми ставај зборови во уста, ајде остај ме да гледам Тотенхем :cool:
Абе пријателе ај глеај си работа таму шо туку се пикаш кај шо не ти е место ај позз и не замарај за глупости.
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
А кој рече дека ми е страв од Анри? Како можевте сите фанови тука на Арсенал да се погодите исти :eek: , неверојатно :icon_lol: и не ми ставај зборови во уста, ајде остај ме да гледам Тотенхем :cool:
иди прошетај малку

--- надополнето: 26 декември 2012 во 20:38 ---
И кога сме веќе кај Ба
http://www.arsenalfantv.com/ba-rules-out-gunners-switch/
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
не озбилно претерувате малце коа ке пише некој од друг фан клуб а не провоцира ... :) ( јес да ова со анри не беше страшно за дечково да се навреди толку :D )
 
Член од
25 август 2011
Мислења
201
Поени од реакции
77
Сите конкуренти за 4 место денеска земаа по 3 бода, така да секој нареден кикс ќе значи се помалку шанси .Мора да се икористат вие две утакмици оти после следат челзи сити и ливепул така да ќе биде тешко...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom