Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 август 2010
Мислења
236
Поени од реакции
5
Добро добро малку претерав ама се изнервирав зашто стварно не заслуживме да губиме најреално ќе беше нерешено.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Стварно е непотребно да се збори за стартот над Диаби. Далеку од тоа дека беше намерен и дека Есиен требаше да добие црвен, али беше доста незгоден. Се надевам дека ќе може да го продолжи мечот.

Инаку, во врска со играта.. сум задоволен и мислам дека треба уште малце да се олабават и да дојдат до сто постотни шанси пред голот на Чех. Супер утакмица, ако вака продолжи и во второ да се игра, најреално би било за мене да заврши нерешено, али се надевам на изненадување и на тотален пресврт.

Се читаме за 45 мин. :wink:
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
ако сака некој да даде асален линк за следење зошто преку к*р ми е од ова атдхе што кочи на секој 5 сек
зашто не гледаш преку Сопкаст? касни може минута ипол ама барем не сецка и супер снимка има за стреам
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Друже секоја година е истото... вие само на контри не ебете ама јако не ебете...
Минатата година Ве решававме на секој дел од теренот. Сега конечно Арсенал да нападне, нашиве не знаат што да прават со топката... Зборам за напад кога ние сме во посед.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Гледај преку сопкаст, најдобро е. Јас ја гледам на 1450 kbps и сликата е топ, како на ТВ.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Зборам за напад кога ние сме во посед.
Тоа се вика пресинг :) и само така може да се игра против вашата дефанзивна некреативна средина... да беше Лампард друг ќе беше муабетот вака немате кретаивност во средината, ама затоа го имате Дрогба напред и не ви треба средина... респект за човекот значи стварно ни е кошмар
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Иако добро игравме сепак загубивме. Тоа е тоа, среќата не беше на наша страна.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
добар натпревар,имавте шанси да дадете гол, дури и да победите, немавте среќа ама и да имаше малку знаење шамак со топката подруго ќе беше
спортски поздрав
 

АнГеЛ

I will change the world
Член од
2 август 2006
Мислења
381
Поени од реакции
2
Абе цело време се бранеа и не влезе и не влезе, на крај не решија.. тоа е тоа
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom