Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
а неко да не има линк ?
http://p2p4u.net/watch-live-sports.php?id=8855&link=1&site=www.nk-mraclin.hr

Па не знам зошто би излегол на полувреме ?!
:toe:
Нешто слушнав од коментаторот Gallas Has been substiuted after injury да се надеваме дака не е нешто сериозно и дека ќе го имаме со челзи
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Натпреваров се игра во брзо темпо а со тоа автоматски му одговара на арсенал но се плашам дека недела челзи ке ја умртви играта ...Али ако направи публиката амбиент како на ланскиот натпревар против Јунајтед ќе биде натпревар за уживање.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Добро бе 2+ го играш арсенал нцнц какви навивачи има како еден со мене што учи и навива за милан кога играја со реал нагости 1 го пишеше...
А зошто да не ја пишам?
Туку веќе само на голови ке ја пишувам,не за друго, туку кога ја пишам да тепа,секогаш кикснува.

Туку,Галас и викендот цел натпревар се жалеше нешто а и денес нешто,се надевам нее сериозно,зашто и те како ке ни треба за со Челзи.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Се си е супер, сите играчи ок, а особено сонг кој малку ме нервира толку што влага во дуели во небитна утакмица. Него до мене ли е или Аршавин повеќе неможе да помине ниеден играч. Не само ради оваа утакмица туку поради и остантите ова го пишав.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Браво за Фабрегас што непадна да се приправа...

A за Аршавин дечкото нема здив да спои 4 натпревари во 2 недели.Незнам што го форсира венгер вечерва
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Браво за Фабрегас што непадна да се приправа...

A за Аршавин дечкото нема здив да спои 4 натпревари во 2 недели.Незнам што го форсира венгер вечерва
Аршавин влезе како замена викендов.:jaj:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Аршавин влезе како замена викендов.:jaj:

Као демек невидов... Туку што е проблемот што цело второ полувреме немаше еден точен пас во празно во арсенал стил? Или предугачки или прекратки
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Ееее браво сега се повреди Гибс и ќе мора пак тој Траоре да го гледаме..
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Реков јас во ваква утакмица како оваа можеше галас да се одмара да се игра сендерос али јбг едноставно немаме среќа :tapp:
 

gooner

дежурен топџија
Член од
10 јуни 2008
Мислења
169
Поени од реакции
6
Се си е супер, сите играчи ок, а особено сонг кој малку ме нервира толку што влага во дуели во небитна утакмица. Него до мене ли е или Аршавин повеќе неможе да помине ниеден играч. Не само ради оваа утакмица туку поради и остантите ова го пишав.
Абе немој да ми го дирате Арш ќе се карамо.
Одличен си е само незнам како сакате да дрибла како луд после онаа бомба од Вермален и дупка на главата (да те удари глава на Галас не е мала работа :) )Ќе ви ги затвори уста против Челзи.

За бомбата на Дени ни едно ебано зборче нема пишано,а за јадењето г**** за Арш одма сте тука.

ПС РоКи звер!!!
Некст:ЧелСи
Кип рокинг ганерссссссссссссссссссссссссссссссссссссс!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom