Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Веројатно е дека мечот на Јуве и Зенит ќе го гледаме репризно на МТВ 1..Имам интернет проблеми, па се надевам дека ќе го гледам на стрим во живо, ако не снимката не бега:toe:
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Снимка снимка важно ќе ја гледаме ... ваљда ќе дотрајам до 1 1 ипол да не го дознаам резултатот ... ќе испарам негде:pos2:
Во врска со УДинезе немам зборови .. прекрасна игра :smir:

BTW ... Нели лани на вториот канал на МТВ даваа различна утакмица од тоа што даваа на МТВ 1 ?! ... така да можеби на втора Јуве ќе биде пренос ( со многу добар коменат * )
Ако би било така ако дават и на Мтв2 супер ќе биди, а кај мене ХРТ2 ја фаќа ама по извесно време ја снемува никако не можам да ја управам оваа програма многу ми е мака, таму ке дават директен пренос ја ке неможам да гледам, али снимката искрено не ми бега иаку ке го дознам резултатот, но ке гледам како се играле. Позз
А утре вечер Ливерпул ке го гледаме. :jaj:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Честито за победата над Удинезе, не е слаб противник. Осеќам дека ќе ви биде многу тешко со Зенит. Сепак, мило ми е што Јуве се враќа на старите добри патеки.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Јеееес....хрт 1 или 2 не е важно ги факам и двете и после неколку сезони ке го гледаме Јуве во ЛШ.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.232
А кога давале на ХРТ1 Лига на Шампиони? Секогаш даваат на ХРТ2.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
На ХРТ2 ќе е Јуве директен пренос сигурно:helou:
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
Ај да се надеваме дека ке ја даваат и на мтв2.Дека не ми фаќа хрватска2.
Ама како што рековте снимка не ни бега.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Де Чеље е во тимот на колото од Сериа А, според Газета Делло Спорт..
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Снимка снимка важно ќе ја гледаме ... ваљда ќе дотрајам до 1 1 ипол да не го дознаам резултатот ... ќе испарам негде:pos2:
Во врска со УДинезе немам зборови .. прекрасна игра :smir:

BTW ... Нели лани на вториот канал на МТВ даваа различна утакмица од тоа што даваа на МТВ 1 ?! ... така да можеби на втора Јуве ќе биде пренос ( со многу добар коменат * )
Немораш да гледаш снимка ке стаиме стрим и сите ке глеаме у живо повекето од тука не факаат хрт 2:nesum:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom