апец
Поени од реакции
60

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • хаха за многу работи сум се заебал камо да е тоа само.Малер жив сум јебига место да зеам од Киелини или Алекс ја токмак :S
  П
  Пред да дадеш репутација логично е да го погледнеш клипот и да ги прочиташ сите мои постови за да видиш за каква споредба станува збор... Очигледно си слеп (а и глуп) па ме нарекуваш србоман. Јас ја бранев МАКЕДОНИЈА мутле, отвори очи! Поздрав!
  Д
  Фала фала.Вечер осечувам сигурна победа и ништо друго.Со среќа нека ни е!
  само да ти кажам дека имаше пишано на темата за overthinking. бев на психијатар специјално за ова да дискутирам. и ми кажа дека најверојатно не е ништо сериозно но ако имаш симптоми на нереалност т.е. ако ти е чудно кој си ,што си и такви моменти најверојатно е bipolar disorder или depersonalization. ако имаш вакви симптоми гледај што побрзо да идеш на консултации затоа што станува се полошо и полошо. ако немаш тогаш уживај и не се секирај ;)
  М
  Девојче сум:)Ех,сите мислат дека сум машко бре:)Не сте ми ги читале постовите,затоа..Јуве фан гледам..со Џенова кикснаа малку.Ооо ама со Интер ќе биде интересно,се надевам ќе ги победите малку нека се понервира и Мурињо,нека се симне од облаци...ај поздрав!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom