Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Hyperz

Изгубен во времето и просторот...
Член од
13 август 2011
Мислења
715
Поени од реакции
423
Ви стигна код/лозинка на email за логирање на iknow ?
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Па да му ебам мајката, ова веќе на ништо не личи. Ради никаквата организација ќе ма натерат да станам и да си идам од факултетот.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Има распоред, ама уште 100 пати ќе го сменат неделава. Јас не планирам да се појавам :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.714
Поени од реакции
52.650
Не, дека утре нели во Милениум одат сите и лани мислм дека поголемите немавте предавања.


Sent from space using Tapatalk
 
Член од
14 септември 2013
Мислења
86
Поени од реакции
19
Другарка продава книга Калкулус (1 и 2) + дополнителни материјали за предметите. Заинтересираните нека ми пишат во инбокс, ќе ви пратам фб линк за договор :)
 
Член од
14 септември 2013
Мислења
86
Поени од реакции
19
Ајде некој поупатен што е, најискрено и најмногу го замолувам да ми пише приватна порака, да го прашам што ми е нејасно околу електронсково пријавување, бидејќи постирањето овде наиде на коментаи од страна на други членови. Благодарам за помошта однапред и се надевам дека ќе има некој доброволец.....
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.714
Поени од реакции
52.650
Имаше коментари дека е полесно овде да се пише проблемот наместо да бараш некој да ти пише по ПП, па да чекаш. Али ајде, ете ти ПП.
 
Член од
9 септември 2013
Мислења
22
Поени од реакции
1
Колеги мене нешто не ми е јасно.
Значи на првиов распоред што излезе пред некој ден и на овој што излезе денес за прва година на ПИТ го нема предметот Вовед во информатика. И бидејќи е неофицијален распоредов ние неделава предметот нема да го слушаме?
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Колеги мене нешто не ми е јасно.
Значи на првиов распоред што излезе пред некој ден и на овој што излезе денес за прва година на ПИТ го нема предметот Вовед во информатика. И бидејќи е неофицијален распоредов ние неделава предметот нема да го слушаме?

Кога ќе ти го додадат во распоред тогаш ќе почнеш да си идеш :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom