Тренирате ли фудбал во некој од македонските тимови?

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.533
Поени од реакции
1.515
на времето тренирав две години во Вардар ама се откажав поради здравствени причини. сеа играм мал фудбал :)
 
В

Вори

Гостин
Тренирав фудбал во ФК Гостивар,ама многу шипки дојдоа и се откажав штоо да праам!!!
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
Јас во балкан тренирав едно пола година, Ама не идев на тренинзи, само на утакмици. и после целосно се повлеков:je:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
А да каже некој дали освоил нешто дури тренирал?Јас со Победа бев победник на еден балкански турнир во Врњачка Бања.
 

Kiko-Kozle

GunneR 4 EveR
Член од
29 јуни 2008
Мислења
356
Поени од реакции
7
ја сеа сакам да се запишам во локомотива
викаат дека после доаѓањето на дарко панчев ситуацијата во клубот ке се средела
па од септември можно е
 

DARK3R

Македонец
Член од
14 јули 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
Јас тренирам во ФК Кожуф и сум во пионерска категорија а за да се пофалам иам освоено доста награди со овој состав кој сме.. пред 1 вечер го освоивме Тихо Миравци турнирот а и во Франција земавме второ место на интернационален турнир....
 

Kiko-Kozle

GunneR 4 EveR
Член од
29 јуни 2008
Мислења
356
Поени од реакции
7
абе дечки ако има некој на форумов што сака да тренира во локомотива или што тренира нека пише
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
ја тренирам у маџари до лани бев у кадети и бевме шампиони у Б-лига, сеа сум младинец ама уште не сум почнал со тренинзи пошо бев на одмор кај и да е ке тргнам неделава
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Јас тренирам во ФК Кожуф и сум во пионерска категорија а за да се пофалам иам освоено доста награди со овој состав кој сме.. пред 1 вечер го освоивме Тихо Миравци турнирот а и во Франција земавме второ место на интернационален турнир....
Порано пред 6-7 години бев втор на Тихо Миравци.Со една школа беше тоа тогаш.Сега не постои.Тренер ми беше Ветаџокоски, оној што беше селектор на Јуниор Куп репрезентацијата на Македонија.
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.016
Поени од реакции
596
Еее не вретемо ко тренирав.Јако беше.Тренорав една Пелистер па после во школата на Христов.Сеа кај мене во маало мал фудбал рекреативно плескам голчина
 

Kiko-Kozle

GunneR 4 EveR
Член од
29 јуни 2008
Мислења
356
Поени од реакции
7
Примаат 16годишни и каде тренираат поточно?

па незнам за годините ама и јас на крај на август пунам 15
ама пошто слушам нешто немале деца ни за тренинзи да е одржуваат лани.........................
ама сеа е друго(веруј ми)

за теренот колку што памтам е у карпош 1 или 2 накај кеј коа идеш

п.с. после ке ти објаснам боље..........
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.051
Поени од реакции
2.055
па незнам за годините ама и јас на крај на август пунам 15
ама пошто слушам нешто немале деца ни за тренинзи да е одржуваат лани.........................
ама сеа е друго(веруј ми)

за теренот колку што памтам е у карпош 1 или 2 накај кеј коа идеш

п.с. после ке ти објаснам боље..........
Знам каде се наоѓа игралиштето, но кажи дали примаат 16-годишни, колку е месечно и слично.
 

Kiko-Kozle

GunneR 4 EveR
Член од
29 јуни 2008
Мислења
356
Поени од реакции
7
Знам каде се наоѓа игралиштето, но кажи дали примаат 16-годишни, колку е месечно и слично.
примаат се
им требаат играчи (не се секирај за тоа)

јас мислам дека не се плаќа ако си над 14
 

Kajgana Shop

На врв Bottom