Тренирате ли фудбал во некој од македонските тимови?

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Јас тренирав во групата петлиња. Едно време бевме први во лигата. Се додека не ни се распадна тимот. ИЛИНДЕН !!!

А вие сте тренирале или сеуште тренирате ? :kesa:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Тренирав во Фк Тиквеш до пред 6 месеци кога тимот падна во финансиски колапс но сега повторно заживеа клубот но јас се здебелив и така да нишо од повторно активирање на зелените терени малиот фудбал повеќе ми лежи сепак.Инаку резултат најдобар што постигнав е со Фк Победа шампиони кога бевме во пионерска категорија пред 3 години.:salut:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Јас тренирав во Цементара едно 2 месеца ама не не ми одговараше терминот некако бев оптеретен многу Англиски,Школко,Учење и јбг
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.058
Тренирав 7 години фудбал.Последните 4 во Победа.Стигнав до пионери и се откажав.Толку од мене.И како лозарот, и мене повеќе ми лежи малиот фудбал.
 
V

Viktoranius

Гостин
Јас тренирав 1 недела, и ме исфрлија како куче оти каснев на тренинзи.

Поздрав до тренерот што ме избрка, му заборавив името. :bip:
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.032
Поени од реакции
2.000
Тренирав во Цементарница едно 3-4 месеца. Ама еднаш отсутни беа двата голмани на тренинг и тренеров ми вика ти ќе браниш...и ја добро ќе бранам... следен тренинг пак ги нема голманиве пак јас бранам. Си викам да ти ебам голман ли да бидам и од тогаш не идам више.
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.956
Поени од реакции
3.318
Не бе какво тренирање, овде побрзо моеш крикет да развиеш него фудбал:toe:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Јас тренирав 1 недела, и ме исфрлија како куче оти каснев на тренинзи.

Поздрав до тренерот што ме избрка, му заборавив името. :bip:
Битанго една како не ти е срам :pos2::pos2::pos2::pos2:море ако сакаш да те зејме у Кавадарци општинска а ти јако дете си можиш да се носиш со тиа браќата мала шала не се лути:pos2::pos2::pos2::pos2::baeh:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
trenirav2-3 meseca vo meteor vo dracevo:toe:
 

Rosoner4e

GFK Tikves-Kavadarci
Член од
20 јануари 2008
Мислења
179
Поени од реакции
1
Тренирам во ФКТиквеш-Кавадарци
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.575
Поени од реакции
161
Тренирав во Македонија Ѓорче Петров, али сега веќе не.
 
V

Viktoranius

Гостин
Битанго една како не ти е срам :pos2::pos2::pos2::pos2:море ако сакаш да те зејме у Кавадарци општинска а ти јако дете си можиш да се носиш со тиа браќата мала шала не се лути:pos2::pos2::pos2::pos2::baeh:
Ах море право сеир да се мавало. :pos2::pos2:

Море денес прв пат трчав после 3-4 месеци, и баш не сум во форма. :pos2:
 

Арамбаша

One name, One love Macedonia
Член од
2 јуни 2008
Мислења
309
Поени од реакции
11
тренирав у тетекс околу 10 месеци и како и многумината се откажав...
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
И јас тренирав во Македонија Ѓорче Петров ама веќе...не тренирам
 
А

Ајсшутер

Гостин
Во ФК Борец тренирав последниот месец не одев ама сега пак продолжувам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom