Тренирате ли фудбал во некој од македонските тимови?

Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
jas imam trenirano 1god u vardar i 2god u arm skola koj propadna veke poradi finansiski pricini
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Да,кадетите изгубија но штета што јас сум пионер,па пред да кажеш нешто,размисли 2 пати...
Ако де мислев да не си бил и ти пошто имаше и помаленки.
12-1 беше резултатот :) Тренерот вашиот полуде хаха..

trenirav edno vreme vo pelister i me pobaraja vo olimpijakos so stipendija ama ne pojdov posto ne go znaev jazikot i posle se otkazav
"верувам".Англиски ако незнаш,можеш да ги научиш основните работи за 2-3 месеци посетување часови,ако си добар играч ке почека трансферот за 2-3 месеци.:helou:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
trenirav edno vreme vo pelister i me pobaraja vo olimpijakos so stipendija ama ne pojdov posto ne go znaev jazikot i posle se otkazav
Сигурно си бил некој супер талент и да те бара грчки тим:):),а што грците ја посетуваа Македонија и те видоа како играш дај објасни.
 
Z

ziko bt

Гостин
epa cicko mi se znaj so predrag dzordzevic zaedno igraja na vremeto i so vrski proba da me ufrli ama jas deka taka pomal sam vo nepoznata drzava i ne pojdov i posle gadno se povrediv i tolku od treniranjeto
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Стриктно мал фудбал сум играл, вака во некој клуб отидов еднаш ама од мамини татини чичови синови ми пука ж`чката од нервоза!!!
Така да сум играл мал фудбал ама и тоа веке баталив од трагични причини за жал!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
epa cicko mi se znaj so predrag dzordzevic zaedno igraja na vremeto i so vrski proba da me ufrli ama jas deka taka pomal sam vo nepoznata drzava i ne pojdov i posle gadno se povrediv i tolku od treniranjeto
Како прво граница неможеш да поминеш сам,а и јас сум бил гадно повреден па еве сега пак играм ама пак сум повреден ќе одмарам 2 недели.:)
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Тренирам во Нова Колонија за пионери 1994 и Петлиња 1995
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
ја имам така поголемко портфолио:helou:
у Вардар па трансвер у Циментара и го повредив рамото(ми искочи цела рука при пад)и со врски на доктор ме исплашија дека ако направам мала таква повреда ке ми ја сечат рака и така и сеа владеам на мал фудбал
оваа прилика ја користам да ги поздравам Коки(бившиот тренер на Вардар све по список ти ебам)
и Данчо(на Циментара е за него неам зборови)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom