Тренирате ли фудбал во некој од македонските тимови?

DARK3R

Македонец
Член од
14 јули 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
ај кажи колку изгубивте во Србија на турнирот од нас Фк Беласица за 3 место? или срам ти е ?


инаку за мене
Фк Беласица Струмица.
Веке 9 години.моментално сум во младинци.
3 место србија,пионери и кадети шампиони во б-лига и тн.
Да,кадетите изгубија но штета што јас сум пионер,па пред да кажеш нешто,размисли 2 пати...
 

F i c O

Шампион во домино на 100м
Член од
17 септември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
5
Веке кажав но пак ке кажам бидејки сакам да надополнам нешто.Ја моментално тренирам у ФК Кожуф (Гевгелија) и сум прв голман во пионерскиот состав,но сега мислам да идам да учам у скопје па би сакал да идам у Македонија Ѓ.П па ако некој тренира таму би го замолил да ми пише ПП да прашам за условите и такви ствари...
poubavo baraj si nekoj klub niz skopje kade sto bi mozel da branis zatoa sto vo makedonija gp e tesko ima dosta golmani vo mladinskata skola koj sto se navistina kvalitetni . razmislis si za toa poubavo :wink:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Кога имав 9 години и 30 кила помалку него сега, давав по некој гол во пионерите на Охрид. Сепак, кратко, пошо умот ми беше на мал милион други места. А можев да бидам новиот Панчев... :))))
 

Kiko-Kozle

GunneR 4 EveR
Член од
29 јуни 2008
Мислења
356
Поени од реакции
7
ние во локомотива почнавме со тренинзи кој сака е добредојден ама генерација 92/93

пооз
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
И јас едно време играв фудбал и ме прогласија за талент.. ако се лажеме.. хахахаах Шала на страна, никогаш не сум играл фудбал, само во школо али не сум јас тип за фудбал, 2 леви иам :pos2: Сепак ТВ си е ТВ, или живо секако :)
 

Rosoner4e

GFK Tikves-Kavadarci
Член од
20 јануари 2008
Мислења
179
Поени од реакции
1
Uste treninram vo FKTikves-Nacional. 3 liga se ama jbg taa e:toe:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Тренирам 5 ипол год у Работнички,пред 1 година освоивме прво место во Кочани...неам намера да се откажам:back:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Тренирав во ФК-Кораб од Дебар но се откажав поради лични причини...
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Тренирав во КСК(Кумановски секс на кило:):))инаку сега тимот се вика Шампиони,ама не ги бива сега си тренирам за НК Марибор презадоволен сум од тоа како се работи на тренинзите и немам намера да се откажам.
 
Член од
17 март 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
dobri ste so ova treniranjevo inace jas imam trenirano golman 3 ipol god vo FK VARDAR i 1 god ipol vo FK RABOTNICKI pa sea baram nov tim kazete nekoj koj vaka e podobar
 
Z

ziko bt

Гостин
trenirav edno vreme vo pelister i me pobaraja vo olimpijakos so stipendija ama ne pojdov posto ne go znaev jazikot i posle se otkazav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom