Шмики
Последна активност:
29 мај 2011
Член од:
12 март 2008
Мислења:
743
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
56
Роденден:
24 април 1994 (Возраст: 25)

Сподели преку:

Шмики

Byakugan, 25

Последна активност:
29 мај 2011