Тренерки

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Тренерки само по дома, до тренинг и назад и на физичко..
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Коа сум дома цело време сум у тренерки, коа идам на теретана, и коа возам точак :) само за у школо се облакам онака "поформално"
 

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Тренерки преферирам за по дома, за трчање и било какви физички активности, и до продавница. :pipi:
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Најголем дел од времето го поминувам во тренерки:helou:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Porano mnogu pocesto nosev trenerki, i sea nosam ali poretko, poveke u pidzami sedam po doma.
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
МИ СЕ чини дека најголемиот дел од животот го поминувам во тренарки.Дома секогаш сум во тренарки, на тренинзи потоа кога одам до некоја поблиска продавница.Додека пак така на долги релации не ги носам.Лично иако ги носам не сум ептен голем љубител на истите:toe:
 
П

Паган-др

Гостин
Тренерки за по дома, за ако идам фудбал да играм нешто такво и за до продавница. За се друго постојат фармерки. :)
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.921
Поени од реакции
475
Тренерки носам кога сум дома или кога спортувам (освен на лето, бидејќи тогаш носам шорцеви :)). Инаку поудобна облека од нив не постои.
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
До продавница, на трчање(било шо и да е од физичка активност) ги носам.По дома ретко да се најдам во тренерки пижамите ми се најудобни,а за се друго не ги употребувам.
 

Lov3ly`gIrL`

C est la vie..
Член од
19 јуни 2009
Мислења
46
Поени од реакции
2
imam trenerki poveke i od farmerki, i za vo leto i za vo zima :), naj udobni se a vo isto vreme se i "elegantni"..
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Баталете бе тренерки сеа.. Топло е ептен :helou:


Aх да.во нормални услови мн често носам тренерки,ги обожавам секако
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Тренерки носам само за на физичко.За по низ дома со пижами сум.
Не ни имам тренерки.Имам еден пар само, односно не се ни пар само долна е :icon_lol:
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Мразам тренерки.И јас дома сум само по пижами,најкомотно се чуствувам во нив.Имам еден пар тренерки,ми стојат во плакар,никогаш не ми текнало да земам да ги извадам и облечам.Повеќе сакам фармерки од нив.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom