Тренерки

Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Тренерки,најубаво е
 
M

Macedon1um

Гостин
Каде има добар избор на квалитетни тренерки низ Скопје ? Нешто налик ова, едноставни без логоа/натписи и слични глупости

1.png


Спортм, вижн, алпинеспорт (овие и фуш носат) и слични носат брендирани а најчесто постари модели кои не ми се свиѓаат
Би нарачал од интернет пр Асос ама над 50е се и додека ги донесат тука ќе ме изгорат со ддв/царини, а и бројка не сум сигурен дали ќе погодам..
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.599
Поени од реакции
38.751
Каде има добар избор на квалитетни тренерки низ Скопје ? Нешто налик ова, едноставни без логоа/натписи и слични глупости

Прегледај го приврзокот 218181


Спортм, вижн, алпинеспорт (овие и фуш носат) и слични носат брендирани а најчесто постари модели кои не ми се свиѓаат
Би нарачал од интернет пр Асос ама над 50е се и додека ги донесат тука ќе ме изгорат со ддв/царини, а и бројка не сум сигурен дали ќе погодам..
види на пазар, исто срање се.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Без лого има насекаде во Ваикики, посебно горен дел посебно долен се продаваат. Имам 4 пара си ги комбинирам со различни бои на дуксери.
Само овие потемните бои избледуваат за една зима, имам црни и не ги бива. Сивите 3 пара се` уште се како нови.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Каде има добар избор на квалитетни тренерки низ Скопје ? Нешто налик ова, едноставни без логоа/натписи и слични глупости

Прегледај го приврзокот 218181


Спортм, вижн, алпинеспорт (овие и фуш носат) и слични носат брендирани а најчесто постари модели кои не ми се свиѓаат
Би нарачал од интернет пр Асос ама над 50е се и додека ги донесат тука ќе ме изгорат со ддв/царини, а и бројка не сум сигурен дали ќе погодам..
Види во ГТЦ на приземје, до Шаоми продавницата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom