Тони и Дејан - ОПУШТЕНО

Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Леле браво за дечково денес што беше Огнен или како и да е :vozbud:.

Инаку оваа Електра што е ? Прв пат ја гледам на телевизија и премногу просто и глупо и мизерно изгледа и гласот тој нејзин иритира:uvo::violent1:
Огнен или Доминус :) одличен е ептен го бива
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Koja нискост е ова шоу, но тоа го прави и најзборувано и најгледнао, морам да признаам. Единствено со самото шоу не ми се допаѓа што се дава во петок навечер така да ретко кога го погледнувам и не ми се допаѓа тоа што водителот не прифаќа никаква критика, без разлика од кого му доаѓа (како на пример од Цаци Паковска).
Многу невкусно делуваат неговите контра напади и не знам зашто воопшто се уште се замара со Боки 13
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.406
Поени од реакции
21.997
не ја гледав емисијата сношти и навистина ми е жал..Но ќе ја гледам репризата..
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
не ја гледав емисијата сношти и навистина ми е жал..Но ќе ја гледам репризата..

Кога е репризата исто и јас не ја гледав вчера емисијата .... пиши :salut:
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Мене ми се здосади веќе, не сум гледала месец дена. Западна во некоја монотонија, се истите шеги и дури понекогаш претерано клештење и вулгаризам на Тони. Ми се чини дека ги пречекори границите, треба некоја промена на концептот на емисијата. Но кај и да е ќе заврши пред почетокот на летово, па од септември се надевам на нешто поинтересно од Тони.
 

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Шоуто преемногу ми се свиѓа..
Едвај чекам сега да почне.. :pipi:
 

The Dude

Лајно
Член од
25 мај 2009
Мислења
502
Поени од реакции
321
Првите неколку пати е интересно, смешно е кога Тони се зафркава со гостите али колку повеќе го гледам се поглупо и поглупо ми е. Тони цело време мисли дека кажува некои јаки смешки, а уствари на повеќето од нив само тој си се смее (и тоа премногу гласно).

Тоа со Цаци и оџачето на ништо не личеше искрено мене ми падна незгодно шо го гледав, а можам да замислам само како и било нејзе. Ми се згади, ако она ни е најдоброто шоу тешко нас. Тони треба да се страми и јавно да се извини за тоа што го кажа, а не пак да се гордее и да се чука в гради како ја заќуте. Не знам, јас веќе одамна се откажав од шоуто и во догледно време не планирам пак да го гледам
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
алал да им е .. толку иам да кажам
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Последната емисија не беше којзнае што во споредба со претходните, ама на крајот тоа за Мајкл Џексон...леле не се арни жими све! Најбоља емисија у Македонија без конкуренција!!
 
I

Intex

Гостин
Не даваат пари за трето дете. Абе кој ти дава пари за е**ње. Тони е закон човекот. Подобар водител во МК нема од него.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Последната емисија не беше којзнае што во споредба со претходните, ама на крајот тоа за Мајкл Џексон...леле не се арни жими све! Најбоља емисија у Македонија без конкуренција!!
Ептен се несалам и двајцата кога викаа „Who is dead“ како ненормални, инаку кога и во колку саатот ја има емисијава ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom