viksamkd
Поени од реакции
37

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Можеш да ми кажеш начинот кој ти ги препорачал на користење на аминото и која дисциплина пливаш?
  Не сум од Скопје сполај му на Господа, ама во Скопје сум. Ако ти одговарат цената кажи ми, да му речам да нарачат со следната тура.
  Следна нарачка за месец дена. Ама со обичен шпил, не со Black Tiger. 1200 мислам цената.
  Појма неам брат, да знаев како, јас ќе си напраев сам. Ај ќе видам ко ќе го напрајт, како шо. :)
  Прашав. Вика може и сам да си направиш, ама појма неам како, комплицирано било. Мојот шпил ќе го направи тој, ќе му однесам другата недела изгледа.
  Му пуштив порака, сега чекам одговор. Планирам и за мене еден шпил да земам таков, па ќе видиме дали цената ќе ми одговарат. :)
  Invisible deck имат во продажба, ама не во Македонија. Ако сакаш можам да прашам кај еден мој човек дали може да најде и по која цена, па да ти пренесам, ако одговара да нарачаме. :)
  viksamkd сабајлево ја прашав колешката, ги дале сите. Тоа е, поздрав
  Не, мислам дека сите се дадени, а и сега со колешката тешко да се видам за да контактирам. На одмор е.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom