Тони и Дејан - ОПУШТЕНО

Член од
1 февруари 2007
Мислења
42
Поени од реакции
0
Тони си е секогаш extra,знае да направи добра емисија и секогаш е забавен и интересен со неговиот духовт :zver:. Ајде чекам ваше мислење...
 
Член од
17 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
1
souto e super mnogu e "opusteno" a i toni e zakon. da go vodese nekoj drug nemase da bide tolku interesno
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Мене Тони ми е закон бате,човекот е за почит
:eek:jea: ,а емисијата му е закон
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Закон! Вакво шоу навистина требаше...за разлика од Боки 13
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
супер е тони!

Го обожавам! Шоуто им е супер! Баш требаше едно вакво и кај нас!
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Ne mi e jasno na toj Dejan koja mu e ulogata vo souto... Covekot se trudi da bide vickast ama ne si go biva voopsto, a ovoj Toni mele celo vreme i ne mu dava do zbor. Dali taka e planirano da bide ili ne znam...
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Абе со кој ум жити све го планирале тоа не ми е јасно...иначе тониов закон човек е ...камо пак да му дојде оној раде рогожаров боооооо луѓе забеган тип:D...e он нека ти дае збор ка кажеш.....
А стварно дејан..незнам....мисли дека он се бие со шегава..ама поише таа со него..незнам ...али типов...е колбас:D
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Toni e super, pa neli e od Kumanovo, a ulogata na Dejan malku me nervira, neznam sto go pustile nego vo emisija dovolen si e samo Toni
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Тони го обожавам како човек,актер..па и како водител е ок!
Али шоуто му е катастрофа,гледав 2-3 емисии и толку,не би го гледала пак...далеку од опуштено,Дејан ме напнува!
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Тони е добар али тој со него везе нема, ги емитра Зухра Шоу, она на Нова тв, шо го даваат! Али тој малиот шо му е партнер на Зухра е закон овој е цреп невиден:kesa:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Интересно е ама што знам не го гледам редовно него онака ако го фатам понекогаш кога вртам канали.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
цело врме го промашувам шоуто пошто го заборавам,ама сепак интересно ми е.. а башка го обожавам тони
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.294
Поени од реакции
45.838
Ako ste gledale tv nova ima edno ''zuhra show'' kade sto toj Zuhra e kako Toni i ima uste eden so nego Mirko mislam se vikase koj site gosti go ''vozat'' isto kako Dean taka da souto ne e nekoja ''topla voda'' ama zato e interesno i smesno so taa razlika sto na Nova toj toj Mirko e mnogu smesen tip.Ovaa emisija e dobra zosto Toni e nenormalen tip ima dobar termin vo nedela vo 16 ''tapa period'' i e mnogu dobra razonoda posle rucek da se poseres od smeenje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom