Тони и Дејан - ОПУШТЕНО

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Да не е тони неверувам дека кје биде толку интересно и опустено .. :pos2: А Деан мислам треба да го смени со марко од дај побрзај и тогаш кје биде лудница..
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Господе колку била глупава оваа Верица Пандиловска. Да не знае една просто-проширена реченица да сврзе. :tapp:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.801
ПанкиИИииИИиИИИ e THA SHIT!!!

не сум знаел дека пее во Б2, ќе го повлечам крстот што му го турив на тоа место и ќе идам....пее ко да го тепаат ама мора да се иде :):)

едит. да Срцуфке, светов беше посреќно место без Верица Пандиловска!!! :)
 
П

Паган-др

Гостин
Значи со вакви типови се прави емисија. Не со некои сериозни онака мускул не им мрда. Сум се згазил од смеење кога беа Ноне и Брага гости.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
вчера вицовите беа прејаки..како и секоја емисија
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Леле тиа двајца се комедија закон емисија можеби и најдобра во Македонија.Тони е закон тиа вицовите само од каи и нура
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
секогаш интересно,ама помалку ме нервира што многу гласно се смее Тони
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Не е интересно :tapp:, не испуштам, Тони е цар, Деко малку е чутлив ама најдобро е на крајот кога зборат како чистачи...
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
ПанкиИИииИИиИИИ e THA SHIT!!!

не сум знаел дека пее во Б2, ќе го повлечам крстот што му го турив на тоа место и ќе идам....пее ко да го тепаат ама мора да се иде :):)

едит. да Срцуфке, светов беше посреќно место без Верица Пандиловска!!! :)
Панки раскажуваше за таа тепачката али пола од тоа што го каже е невистина пошто тепачката се дешаваше во Елдорадо во Гостивар и рече дека више никогаш не би дошол во Гостивар а сепак пак дојде.....
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.801
Панки раскажуваше за таа тепачката али пола од тоа што го каже е невистина пошто тепачката се дешаваше во Елдорадо во Гостивар и рече дека више никогаш не би дошол во Гостивар а сепак пак дојде.....
и шо си ме цитирал сеа, како можам ја да помогнам?? :icon_lol:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Ја прашува таа плавушата: Кој спортист го симпатизираш од Македонија?
Плавата: Па не ги знам многу ама убав е Кристијано Роналдо :tapp:
 
Член од
12 јули 2008
Мислења
161
Поени од реакции
9
секогаш интересно,ама помалку ме нервира што многу гласно се смее Тони
Ne sum premnogu impresioniran od emisijata, iako ne moze da se kaze deka toa e najlosata tok-sou emisija na makedonskiot eter. Toni delumno go igra i forsira toa sto go znae, samo ne znam sto bara Dejan vo taa prikazna. Inaku se slozuvam deka Toni neretko preteruva so toa glasno smeenje, sto moze da se protolkuva i kako histerija. Edna zamerka ke mu dadam kako domakin i kavaler, koga se obidoa da i spustaat ladni na Julija, koja vo taa emisija bese edinstvena dama vo drustvo so maski. Togas so svoite komentari epten nisko padna Boris Trajanov (koj sakase da bide vo stilot na Toni, iako toa ne mu lezi), na sto dobi dobri zabeleski od Julija za svojata nekultiviranost i nedjentlmenstvo.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Интересно ми е.Го глеам коа можам...ама најјако на Панки му вика Тони: Шо би направил еден ден како претседател? И се избацува Део...би ги пуштил сите од затвор. :D:D::D::D:D:D::pos2:
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.921
Поени од реакции
475
Гледав денес реприза од петокот. Значи стварно се луди. И вика Тони на таа Барби: Tи пратиш спорт?
-Оваа вели не, а Тони и враќа: Не пратиш спорт а по спортот си!!! :pos2::pos2::pos2:
Стварно се луди и откачени
 

Kajgana Shop

На врв Bottom