R
Поени од реакции
9

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • аа тек сега го прочитав коментарот.омилен филозоф?хммм незнам релативно ми е тоа.вероватно ја сама сум си омилен филозоф хехе
    кант е срцка,керкегор ми е душа таков,старве да не ги спомнувам.фром ако може да го сметаме за филозоф.како си ти?
    Хехе.Сега приметив каква грешка имам долу во коментарот.Како неписмена сум во последно...хехе.Не е битно..А инаку подзнак не знам што сум,а знак јарец сум..А да ме интересира повеќе,ако сакаш пиши..
    Местото и позадината се онака само одбрани без некаква предходна намера,едноставно ми се бендиса :),ама ако ти некако ги протолкува баш би сакала да го слушнам твоето мислење..Може?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom