Тип на денот (читај правила во прв пост)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.473
Поени од реакции
13.968
Wigan - Newcastle - ppX
Barcelona - Levante - 4+
Porto - Nacional - 1-1
 
M

mercenary

Гостин
:back:

Prestatyn Town - Bangor City X (4.20) 4 - 2

Онака.. колку да не бидам офтопик... ама мислам дека ќе испадне.

После NBA...

Прв пораз на Бангор.. очекував дека нема да тепаат ама мислев и дека нема да изгубат, затоа Х... ама тоа е.
Иначе пред Бангор ја пишав Челзи Х ама ја избришав, може некој видел.. ))
____________________

NBA

New York - Indiana 1H -6.5 (1.85)
Sacramento - Phoenix 2H 4.5 (1.80)
 
Член од
27 декември 2010
Мислења
115
Поени од реакции
3
е да де 1 у 2 била :D сеа ќе си погодуваме :D :D :D
кажа 2 у 1 и не излезе, мене тоа ме интересира.... а дека сомнителни се околностите и тоа е точно..... ќе му дадам уште една шанса...
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.200
Поени од реакции
14.512
е да де 1 у 2 била :D сеа ќе си погодуваме :D :D :D
кажа 2 у 1 и не излезе, мене тоа ме интересира.... а дека сомнителни се околностите и тоа е точно..... ќе му дадам уште една шанса...
Јас друже кога ќе ми кажат таква "дојава" секогаш ги играм двете варијанти... не еднаш сме биле сведоци кога се игра дојава 2-1 а испаѓа обратно
 
Член од
27 декември 2010
Мислења
115
Поени од реакции
3
Јас друже кога ќе ми кажат таква "дојава" секогаш ги играм двете варијанти... не еднаш сме биле сведоци кога се игра дојава 2-1 а испаѓа обратно
епа тоа е ќе знаеме за друг пат :) макар шо не треба така да биде. Дојава беше Вартекс-Задар пред 2 години кога ја кажаа точен резултат 5:2..... и си излезе- не беше 2:5 :D:D:D:D:D:D:D
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
епа тоа е ќе знаеме за друг пат :) макар шо не треба така да биде. Дојава беше Вартекс-Задар пред 2 години кога ја кажаа точен резултат 5:2..... и си излезе- не беше 2:5 :D:D:D:D:D:D:D
тууууу е тоа беше дојавиште, ми ја пратиа од еден затворен форум и тоа уште во четврток а јас не бев у мкд и коа стигнав да уплатам у саб сабајле нигде не даваа...али беше беспари така да мислев тешко да искочи...тоа беше чуда местење до бесвест кај ти текна незна...
 
Член од
27 декември 2010
Мислења
115
Поени од реакции
3
тууууу е тоа беше дојавиште, ми ја пратиа од еден затворен форум и тоа уште во четврток а јас не бев у мкд и коа стигнав да уплатам у саб сабајле нигде не даваа...али беше беспари така да мислев тешко да искочи...тоа беше чуда местење до бесвест кај ти текна незна...
ми текна затоа што се смеев кога ми ја дадоа и не ја играв.... ја сонувам навечер :D 100 квота беше
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
ми текна затоа што се смеев кога ми ја дадоа и не ја играв.... ја сонувам навечер :D 100 квота беше

ќути исто брат! а брат ми му кажал на некој копиљ од мало и малиов си ја писал точен на 20 денари со уште неколку утакмици и тоа 1-1 2-2 со такви, малиот рокање 98 000, и на брат ми му дошол со бонбоњери и чуда у школо!!! :S
 

Ballist100%

Ballistet Tetove 1992
Член од
5 декември 2010
Мислења
191
Поени од реакции
39
Da ne znaete : Koga go igras eden natrpevar ( KOSARKA ) PH1 , +6 .. a taa na HT e 48:42 dali e fatena ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom