ohridmkd
Поени од реакции
47

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Абе сфаќам.. И знам дека веќе и така почнаа да си пишат ДОЈАВА, без веза.. Ама јебига, не знам сеа кој им ги кажува точно, ама знам оти последните утакмици што им беа кажани на комшијата мој и другар му испаднаа..

  А за денес им рекле 2, едната испадна - другата ќе видиме.. Искрено, немаше да ја уплатам, ама еден соученик мој, што живее во едно блиско село ми рече дека кај нив паднал коеф. 1,01 и ме замоли да одам да ја уплатам за него за 100 денари, парите ќе ми ги врати.. И јас кога отидов во клад. викам сеа веќе кога ќе ставам за него 100, дај да турам и од мене една стотка, па што биде-биде.. :)
  a vo red red ama vo nardnive tri cetiri meseci nema da sum Ohrid, se vrakam okolu nova godina, vo sekoj slucaj fala za pokanata
  F
  Ќе се собираме ние од Кајгана некој ден фудбал да играме. Кога ќе се игра незнам, зш немат деца ама ако играме ќе те известам.:)
  ете гледаш заради тебе ги избришаа сите мислења на темата...:tapp::tapp:
  Не е дозволен таков речник на форумот,имаш опомена.

  п.с.патем,ме изнасмеа до солзи:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom