Тенисот во Македонија. Игра ли некој тенис?

Дискусија во форумот 'Тенис' започната од JOE, 15 јули 2007.

 1. brla

  brla

  Член од:
  22 мај 2010
  Мислења:
  579
  Допаѓања:
  104
  Screenshot_2017-02-05-19-48-56.png
   
  На Ovce_Pole-9 и Емкаа им се допаѓа ова.
 2. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.492
  Допаѓања:
  2.787
  Ако е некој заинтересиран за утре вечер во балонот ако е 500 од саат, јас сум спремен. :LOL:
   
  На Ovce_Pole-9 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Емкаа

  Емкаа крофни од драго.

  Член од:
  14 мај 2008
  Мислења:
  3.401
  Допаѓања:
  4.737
  +1
   
  На Ovce_Pole-9 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. bngj45

  bngj45 Гостин

  Каде има низ Скопје бесплатни терени за тенис ама без закажувања што се тие?
   
 5. Ovce_Pole-9

  Ovce_Pole-9 ^Tennis Lover^

  Член од:
  12 декември 2008
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  14
  Кој сака во сабота/недела да играме (синглови) на терените кај Сити Мол?
   
 6. Македонија 1932

  Македонија 1932

  Член од:
  30 мај 2012
  Мислења:
  1.611
  Допаѓања:
  2.182
  Може
   
 7. brla

  brla

  Член од:
  22 мај 2010
  Мислења:
  579
  Допаѓања:
  104
  некој за една рекреативна партија има заинтересиран?!
   
 8. vidooq

  vidooq

  Член од:
  14 април 2012
  Мислења:
  19.560
  Допаѓања:
  28.926
  Каде да набавам рекет, 110-ка да кажеме, а да не платам со една нога и една рака?
   
 9. Ovce_Pole-9

  Ovce_Pole-9 ^Tennis Lover^

  Член од:
  12 декември 2008
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  14
  Ајде во сабота кој сака кај CIty Mall последен повик :)))
   
 10. дечко

  дечко

  Член од:
  11 октомври 2010
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Јас сум заинтересиран за деновиве ако сакаш
  --- Споено дупло мислење, 20 јуни 2017 ---
  Ајде за оваа недела да се договориме ако сакаш
  --- Споено дупло мислење, 20 јуни 2017 ---
  Ајде сега
  --- Споено дупло мислење, 20 јуни 2017 ---
  Јас
   
  Последно уредено: 20 јуни 2017

Сподели преку: