Тенисот во Македонија. Игра ли некој тенис?

Дискусија во форумот 'Тенис' започната од JOE, 15 јули 2007.

 1. brla

  brla

  Член од:
  22 мај 2010
  Мислења:
  571
  Допаѓања:
  104
  Screenshot_2017-02-05-19-48-56.png
   
  На Ovce_Pole-9 и Емкаа им се допаѓа ова.
 2. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  3.943
  Допаѓања:
  2.369
  Ако е некој заинтересиран за утре вечер во балонот ако е 500 од саат, јас сум спремен. :LOL:
   
  На Ovce_Pole-9 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Емкаа

  Емкаа крофни од драго.

  Член од:
  14 мај 2008
  Мислења:
  3.258
  Допаѓања:
  4.078
  +1
   
  На Ovce_Pole-9 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. bngj45

  bngj45

  Член од:
  11 ноември 2015
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  39
  Каде има низ Скопје бесплатни терени за тенис ама без закажувања што се тие?
   
 5. Ovce_Pole-9

  Ovce_Pole-9 ^Tennis Lover^

  Член од:
  12 декември 2008
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  14
  Кој сака во сабота/недела да играме (синглови) на терените кај Сити Мол?
   
 6. Македонија 1932

  Македонија 1932

  Член од:
  30 мај 2012
  Мислења:
  1.528
  Допаѓања:
  2.115
  Може
   

Сподели преку: