Ovce_Pole-9
Последна активност:
6 јули 2017
Член од:
12 декември 2008
Мислења:
232
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
65
Пол:
Женско
Професија:
sports journalist

Сподели преку:

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^, Женско

Последна активност:
6 јули 2017
  1. la-loca
   la-loca
   Благодарам :smir:
  2. RaZ-R
   RaZ-R
   свети николе
  3. statusQuO
   statusQuO
   Бед друштво имаш ако сите машки ви се мортус пијани :) Мразам пијанчење у глобала....
   иначе не, не идам...не сум се видел со другариве од маало оддамна, а неам ни некоја преголема желба да се видам...сто посто за некои игри ке ми праат муабет..:)
  4. statusQuO
   statusQuO
   Не е до огнот...до дружбата е :)
  5. Гладиус
  6. Гладиус
   Гладиус
   И шо планираш?
  7. Гладиус
   Гладиус
   Па нешо хемија-биологија:) Ти 4та си?
  8. Гладиус
   Гладиус
   Да, да, матурант сум.
  9. Гладиус
   Гладиус
   Моментално ништо не учам, си ги наредив оцените:) Гимназија сум инаку:) Ти?
  10. Гладиус
   Гладиус
   Здраво и на тебе:) Си седам и си се релаксирам. Ти што правиш?:)
  11. Тhinker
   Тhinker
   Случајно налетав на ова па ти го постирам бидејќи знам дека ќе те интересира:)
  12. Тhinker
   Тhinker
   Конечно ми го средија нетот па еве ме повторно:). Само да те поздравам онака на минување а за другото ќе ти кажам на мсн кога ќе се начекаме:)
  13. Тhinker
   Тhinker
   Јас играм тенис на "Virtua Tennis 2009" ...хехе. Меѓутоа сакам да гледам. Играм баскет па некако не ми одат два спорта истовремено. Ти продолжи да играш во базен и успехот од Ана Ивановиќ не ти бега:).
   И да, јас воопшто не сакам да завее, бидејќи по ден-два се ќе биде каша. Или јака зима со многу снег или воопшто нека нема. Се надевам дека утре кога ќе се разбудам нама да се разочарам од глетката:wink:
  14. Тhinker
   Тhinker
   Nice to meet you too, а што тоа ќе вее во четврток?:)
   Инаку морам да те прашам, ти си вљубеник во тенисот само пред Тв или играш тенис?
   1. На Ovce_Pole-9 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Тhinker
    Тhinker
    Ех времиња ... Слабо, влегувам по потреба за да се информирам или прашам нешто :)
    Ти?
    1 февруари 2016
   4. Ovce_Pole-9
    Ovce_Pole-9
    И јас исто. Пред некој ден ми текна да видам со кои луѓе сум си пишувала пред 100 години :)
    2 февруари 2016
   5. Ovce_Pole-9
    Ovce_Pole-9
    ej :)
    6 мај 2016
  15. Тhinker
   Тhinker
   Не ти пратив линк, бидејќи немав седнато на PC послениве неколку дена (многу обврски или шетање, како сакаш:)). Се надевам дека најде некаде стрим за гледање:smir:
   Btw. Во знак на извинување те прифатив, па сега официјално ми стана пријателка:wink:
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Женско
  Професија:
  sports journalist

  Потпис

  *San4i*