Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  • Креатор на темата vmx
  • Време на започнување
Член од
14 август 2010
Мислења
660
Поени од реакции
321
ima nekoj broj od ovie agentive sto se sto idat po zgradi i kuci da vidam nekoja ponuda?
 
На врв Bottom