Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  • Креатор на темата vmx
  • Време на започнување
B

Beck's

Гостин
me prasuva za error code koga paga vrskata, vikam cekaj ke padne sea ke ti kazam... cekam cekam veke pola saat ne paga :eek: ffffffffffuuuuu y u no go down now
 

Hyperz

Изгубен во времето и просторот...
Член од
13 август 2011
Мислења
715
Поени од реакции
423
Мене со „модернизацијата“ од 4мбпс ми а намалија на 2мбпс.Ги викам да дојдат до средат и типот ми вели, во ова место повеќе од 2 не е можно да има.А ако порано тераше повеќе.Едвај чекам да дојде крај на месецов кабелскиов да почне да работи, ке бидам првиот што ке ги напушти.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Мене со „модернизацијата“ од 4мбпс ми а намалија на 2мбпс.Ги викам да дојдат до средат и типот ми вели, во ова место повеќе од 2 не е можно да има.А ако порано тераше повеќе.Едвај чекам да дојде крај на месецов кабелскиов да почне да работи, ке бидам првиот што ке ги напушти.
Те дупат при здрав разум, јави се барај да ти сменат парица да најдат подобра парица на која би те префрлиле, пиши приговор.
Нека го средат додека ги откачиш нека не те боли цеф.
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
177
Поени од реакции
316
Овие од Т-номе мува не ги лази за покачување на лимит?
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.472
Поени од реакции
3.277
Гледам на фејсбук едноставно ги игнорираат постовите/прашањата на оваа тема... :(
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
Гледам на фејсбук едноставно ги игнорираат постовите/прашањата на оваа тема... :(
Од коњи шо чекаш друго? Јас еден месец јадам л...а кај нив дека требит да реагирет кај луѓето со спидпорт рутери да ги прештекет рутерите, да му напрает апдејт на фирмверот, ама џабе било.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom