Танц со ѕвездите (МТВ 1)

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Симона Веселиновска и Бранко Чупески.Несмасно и интересно :cuc:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.483
Поени од реакции
7.956
Направиле и веб страна tancsozvezdite.mk која подобро изгледа и од веб страната на МРТ.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.483
Поени од реакции
7.956
Глупо им е што го снимаат пред да го прикажат на телевизија наместо да оди во живо ,и исто ептен глупо им е што не е во една вечер .
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
За мене најдобри се Јелена, Зафирчев и Лоба. :)
Бар мене тоа ми се фаворитите, инаку се гледа дека сите се трудат!
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.206
Поени од реакции
1.240
За мене најдобри се Јелена, Зафирчев и Лоба. :)
Бар мене тоа ми се фаворитите, инаку се гледа дека сите се трудат!
Зафирчев и Наде ми се врв, секој ден пуштам по еден глас за нив, секоја им чест, призмејени, професионални во работата и коректни и примаат сугестии и забелешки, не ко тој Вишката се изнаљути ѓоа арен бил а тој ко некој од гипс плаки да е... нвм.
Највеќе се плашам и се нервирам да не победи кобилата Марјана, ништо чудно да подмити со некое путе на организаторите, одвартна до максимум, ја следам на фб, стаа слика со цицката надвор и бројот да гласаат :tapp: Глупача!
Неам познавање кон танцот ама коа ја глеам, се осеќа дека прави нешто вон-кореографија да испадне шо по интересна и жешка а уствари не е свесна дека го пореметува редот во танцот. глупости...
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.592
Поени од реакции
6.958
Маријана и албанката се перверзии ! Требало да ги ангажираат уште ИванНа Хаџиевска и Драгана Чуприна, и - Бело е се' во студиото:drk::drk:...
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.206
Поени од реакции
1.240
Маријана и албанката се перверзии ! Требало да ги ангажираат уште ИванНа Хаџиевска и Драгана Чуприна, и - Бело е се' во студиото:drk::drk:...
и во тој куп ќе остане уште Ивана Сватка
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
Пренападна е Маријана со тоа гласајте за мене, дури и невкусно е понекогаш, на секоја критика од жирито има замерка.

п.с. Што му се случило на Висар Вишка, како ја скршил раката не го видов тој дел?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.777
Поени од реакции
1.533
Добро снимане емисија ама до толку разлики наеднаш Тони без мустаќи :pos:. Сопред мене требаше Белов да си оди а не Аделина Таири! Што сеа критериум кој како напредува е не кој и колку добро игра ? Стварно после ќе искочи да победи некој ко Белов!
 
Член од
21 ноември 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
744
Најголема грешка е што ја исфрлија албанката. а овај другио демек си ја скрши раката....
 
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Штета Аделинка испадна!Не дека играше одлично,али шарм имаше:P ,а и споредбено со дрвото Маријана е 10 пати подобра.Оваа врска си нема од играње,а кога ќе отвори уста ми се згрозува животов.:sick: Како и да е откако испадна Аделинка тешко дека веќе ќе го следам ова.И онака ми беше смотан Тони,а отсега и ова.

Штета за проектов,добро е изработен,ама ангажирањето на Тони за водител,:( Миланка во комисија и сега испаѓањето на Аделина им е промашена работава.:facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom