ТА Евролига 2017/18

Член од
30 јули 2014
Мислења
703
Поени од реакции
670
Ауу брате шо се дешава со Милано за 20 секунди само, Рејнолдс до 3ка дојде да дава..
За 36 секунди 10:0 серија направи Баерн, штета за мртвата топка и Балдвин шо нема висина,ќе се посереа на крај Милано и највероватно и ќе отпаднеа,сепак завршна среќа си имаа.( и како шо прогнозирав Милано ќе мине натака)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom