Струмица

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Acid-Ќе идеш ти?


Toa na mene mi se poznati prikazni od Bucko i drugite eks i segasni politicari moze da odam ako ima nesto na gaga da pieme i da jademe :icon_lol:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Mandrak напиша:
Како ќе дадат слики од градот кога нема кој да им го слика? Мурџо сликаро со карбидната ламба умре, бог да го просте

Misles BURCO SLIKAROT, so ima sliki da pustime dojdi i vidi go :) i oseti go
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
neznam sliki kako se pustat,koga odam vo opcija pusti slika ne se pojavuva browse tuku mi izleva HTTP:\ drn drn jarinja
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
bravo za nate!!!OD STRUMICA POUBAV GRAD NEMA !!!strmica e ZAKON!!!
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
abe kako najubavi devojki, pa normalno koga tamu ima mnogu poveke zenski otkolku maski i aj sega sakas da ima ubavi maski?
e zatoa jas ne sakam decko mi da odi vo strumica, em ubavi, ama bogami i dosta rasipani (ne go svakajte kako navreda, toa vi e kompliment) i kako da odi, a i imam slusnato deka ima mnoguuuuuuu jas noken zivot toa e ok ama ova drugovo ne cini. ne moze cuek na raat da otidne
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Pa togas ti ne si sigurna vo decko ti stom ne sakas toj da ide vo strumica i fala na komplimentot ali ne e bas na mesto ama nema vrska...
 

Negatifo

...keep Jazzing...
Член од
25 мај 2005
Мислења
180
Поени од реакции
4
Наташа напиша:
A Dobrejci?Jas od tamu sum.
ХЕХЕХЕХ и јас сум од струмица ама веке на мене ми е скиснало да живеам во струмица... (моментално во благоевград на факултет ) , а за добрејци ............... хехехехе това е посебна прикаска ! :)
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Negatifo напиша:
ХЕХЕХЕХ и јас сум од струмица ама веке на мене ми е скиснало да живеам во струмица... (моментално во благоевград на факултет ) , а за добрејци ............... хехехехе това е посебна прикаска ! :)
Хехехе секој има некоја посебна приказна за Добрејци.Јас лично си ја сакам Струмица поготово Добрејци.А за горниот пост на Маца беше мислам не се согласувам баш пошто расипани има насекаде,ако твојот дечко е по струката тогаш каде и да оди ке си најде некоја.:wink: И!Немој сите да ги ставаш во еден лонец.:wink:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Eeeee,Strumica.Abe znaate li oti nogo si ga sakam?
Ne sakam da mrdnam podaleko da ziveem.Abe najubavo.So sakas tava ima.
A bese kazano i za Dobrejci nesto...Sam go videl,ama ne sam izleval tamo.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
astrion напиша:
neznam sliki kako se pustat,koga odam vo opcija pusti slika ne se pojavuva browse tuku mi izleva HTTP:\ drn drn jarinja
treba da gi hostirash slikite pa da gi pushtish odi vo prashanja/odgovori admini tamu ke najdesh odgovor ne prashuvaj tuku imash se objasneto odnapred...
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
strumica e ubav grad...za ziveenje neznam kako e ama za izleguvanje, za shoping ima se i sehto....ubavi momi imaat ama mnogu nedefinirani mazi imat....ne znam...eden moj pijatel mi vika "seljacite go okupiraa gradot" moze i taka e porano bilo mnogu poubavo za ziveenje taka mi kazaa...aj pratete sliki da ja vidime poubavo ama nekoi neodamna...
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Елфице...нии струмичаанте сме се ај-кенди. Можда не сме сите којзнае колко паметни ама барем по струката сме енд шит. Не мее ќејф само у струмица шо има ного прос нарот, дур да не веруваш...а колко се оговарат еден/една на друг/а, тава па уше толко. Излевах сс едни другарки у саботта абе само се оговарат, не оти беше глупо, смешно и интересно ми беше, ама после викат оти нии машките само ебане, коли и пи*ки не интесирало.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom