(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Грешка си слушнал 26 има.:helou:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
A бе јас како што гледам, на Ферги примарна цел ќе му е Бербатов кого го лови веќе втора година ама ќе видиме, и Санта Круз е во игра!
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
A бе јас како што гледам, на Ферги примарна цел ќе му е Бербатов кого го лови веќе втора година ама ќе видиме, и Санта Круз е во игра!
Хунтелар кај ти е ?
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Најдобро решение ќе биде Ето,а супер би биле и Виља и Бербатов.Овој Хунтелар не ми се свиѓа многу,како дрво е.

П.С.Сликата е слична,ама не иста.Ја ставив бидејќи ми се допаѓа она што Руни му го ``прави`` на предавникот.Ама ако стварно ви смета,ќе ја сменам.
:toe:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.260
Не е предавник, а бидејќи не е предавник, смени ја!:helou:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Зашо бе за шминкерот предавник? Па вие врска немате и не знаете да цените, така испаѓа! Многу напраи шминкерот за Јунајтед, а предавник ова она никако не е!
Тежок збор е поредавник, ретко кој заслужува да го носи, треба да си роден предавник и пи*ка у душа. :)
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
771
Поени од реакции
266
berbatov ke si doe kaj nas ke vidite... uste na polusezona kazav:salut:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе вистина бугарин е ама можеби ќе биде одличен во Јунајтед. Ферги ретко греши со трансферите така да чим толку запнал да го донеси, сигурно гледа голем потенцијал во него за да ја продолжиме доминацијата во Европа со него!
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
berbatov ili eto eden ot tie dvajca da zemi nema da zgresi a huntelar neznam zosto ne mi segleda u manchester:toe:
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
тазе информација (шпекулација) за трансфер од неколку извори:

-Демек Јунајтед покажале голема заинтересираност за колумбиската напаѓачка звезда Radamel Falcao Garcia Zarate -играч на аргентинска Ривер Плата, кој во моментов се проценува на 15 милиони фунти.
Фалкао се најавува како наредна голема звезда од Јужна африка а потврда за тоа се неговите 38 голови во 58 мечеви за неговиот клуб.

Незнам друго што да ви кажам за дечкото...отворејте Championship Manager да видиме што оцени имат !!! :pos2::pos2::pos2:

Ај да не е само олку ..еве некои информации да не се мачите да барате за детево...пошто го знам од порано и го следев во неговите настрапи за Ривер....па мислам дека супер засилување ќе биде ако се остварат најавите...нема да има проблем ако иседи една сезона како резерва..ама мислам дека ќе успее да се наметни како сериозна конкуренција на првотимците....

иначе за дечково се интересирале и Јуве и Реал “’Да ги ебам“ М(з)адРид.
Роден е 10 фебруари 1986 во Санта Марта,магдалена (то е колумбија некаде...значи дете од улицата е....што во колумбија не е лесно..ама таквите играчи најпојке се борбени)...и има настапувано за сите репрезентации на колумбија U17, U20 и сениори.

Друго... напрекар го викат Ел Тигре.
на дебито за Ривер постигнал два гола.....нашите најаки играчи низ историјата секогаш постигнувале голови на дебито...(Кин,Руни...Нани(додуша тој во пријателска),Ван Нистелрој и остали....):helou:

Гледајте го клипов на Јутуб -да видите што е брзина....

незнам што да ви кажам друго....пример на сраницата за фудбалски таленти
http://www.football-talents.co.uk/Radamel_Falcao_Garc__a_Zarate-3_7-2444-2.html

...среднаоценка од можна максимум 5..нему му е 4.5.......

Според мене играчов не е звер...зверотина е...гледајте само видејата...па да мерак ми е да го земиме...имат само 22 години!!!!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Кого и да го земеме ќе биде ЅВЕР осеќам, напред Ферги.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom