(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Дискусија во форумот 'Фудбал фан клуб' започната од CopyOfDeath, 3 декември 2005.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. CopyOfDeath

  CopyOfDeath Die Die My Darling!!!

  Член од:
  30 ноември 2005
  Мислења:
  4.186
  Допаѓања:
  41
  После киксот на арсенал и моменталното водство со 1-0 против портсмут ми доага на тема Манчестер Јунајтед!Дали Ке го достигне Челзи?
   
 2. MK-Airarm

  MK-Airarm

  Член од:
  3 декември 2005
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  7
  аха Сколс 22 мин.

  ајде сега уште 2-3 ...абе ни треба гол разлика :cuc:
   
 3. Clenka

  Clenka

  Член од:
  3 декември 2005
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  da da mnogo mi se dopaga Ronaldo,igra li denes ???:)
   
 4. CopyOfDeath

  CopyOfDeath Die Die My Darling!!!

  Член од:
  30 ноември 2005
  Мислења:
  4.186
  Допаѓања:
  41
  Не не игра на клупата е Но затоа Прак е Во Првиот Состав Ја имаат Истата брзина Но Сепак Кристиано Има поголема Техника Ке влезе 75Мин.Сигурно:music3:
   
 5. CopyOfDeath

  CopyOfDeath Die Die My Darling!!!

  Член од:
  30 ноември 2005
  Мислења:
  4.186
  Допаѓања:
  41
  ПОгрешив за 10 минути 65 мин Giggs-Out C.Ronaldo-In
   
 6. MK-Airarm

  MK-Airarm

  Член од:
  3 декември 2005
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  7
  ГООООООООООООООЛ


  Руни 80 мин ... абе Челски ...абе готов си.

  :music3: :music3:
   
 7. MK-Airarm

  MK-Airarm

  Член од:
  3 декември 2005
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  7
  3-0

  гооооооооооооол

  Руд Руд Руд Руд Руд :music3: :music3: :music3:

  "We shall not, We shall not be moved; We shall not, We shall not be moved, Just like a team that's gonna win the Football League (Again!); We shall not be moved."
   
 8. CopyOfDeath

  CopyOfDeath Die Die My Darling!!!

  Член од:
  30 ноември 2005
  Мислења:
  4.186
  Допаѓања:
  41
  Добра игра дефинитивно Бр1 Ако продолжиме така и Бенфика ке падне со 2-3 разлика Браво Мајсторе Руд Руд Руд..... Конечен Резултат Манчестер Јунајтет Портсмут 3-0
  Сколс 22`
  Руни 82`
  Нистелрој 86`
   
 9. Goddess of Chaos

  Goddess of Chaos Nixe Nox

  Член од:
  16 август 2005
  Мислења:
  6.304
  Допаѓања:
  222
  А сите шо викаат дека Руни им е најомразен фудбалер...да им скокне цел тим на Манчестер кајгана да им ги напраи!
   
  На Мартин Јунајтед му/ѝ се допаѓа ова.
 10. CopyOfDeath

  CopyOfDeath Die Die My Darling!!!

  Член од:
  30 ноември 2005
  Мислења:
  4.186
  Допаѓања:
  41
  Добар ти е муабетов но сепак руни си е руни Шрек:music3:
   
 11. Mesaja

  Mesaja Dot.

  Член од:
  14 јуни 2005
  Мислења:
  6.217
  Допаѓања:
  14
  Абе Манчестер се закон....
  Бест Ф.К. евер.....:music3:
   
 12. smizlicka

  smizlicka

  Член од:
  22 јули 2005
  Мислења:
  2.199
  Допаѓања:
  10
  :baeh: samo na son:baeh: :baeh: !lele me presmea be covek :pos: :baeh: :pos: :pos:
   
  На pain_killer му/ѝ се допаѓа ова.
 13. CopyOfDeath

  CopyOfDeath Die Die My Darling!!!

  Член од:
  30 ноември 2005
  Мислења:
  4.186
  Допаѓања:
  41
  не мора да значи на сон со добрас игра ако продолжи вака сигурно ке го достигне не заборавај МАНЧЕСТЕР има нетпревар помалку
   
 14. Гижо

  Гижо че о надрва

  Член од:
  13 март 2005
  Мислења:
  10.731
  Допаѓања:
  132
  опа уште еден фан клуб :)
   
 15. CopyOfDeath

  CopyOfDeath Die Die My Darling!!!

  Член од:
  30 ноември 2005
  Мислења:
  4.186
  Допаѓања:
  41
  Секој за своите али незнам планирам да отворам фан клуб и за некој македонски тим али не ми текнува за кој:pos:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: