Спортски центар Борис Трајковски

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.781
Поени од реакции
275
Хокеј кога? Тоа последно се збореше.
Инаку како за децата мои има игротека многу убава, голема и троа поскапа :)
Роденден минимален пакет 12 000, ама затоа влез за од саат 150 денари неограничено.
Сега помеѓ мајките и татковците, а богами и децата е многу популарно славење на роденден во кугланата. За мене неразбирливо, но стално е полно со мали деца.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.521
Премиерот Груевски на отворање на игралиште за хокеј и патека за картинг

27.03.2011 - 12:48 |

Претседателот на Владата на Република Македонија Никола Груевски денеска ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на игралиштето за хокеј и на патеката за картинг во Спортскиот центар “Борис Трајковски” во Скопје.

Почетокот на настанот е предвиден за 13:30 часот.
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.578
27 Март 2011 година 13:30
ОТВОРАЊЕ НА КАРТИНГ ЦЕНТАР

27 Март 2011 година 13:30
ОТВОРАЊЕ НА ХОКЕЈ АРЕНА

Беше некој ?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.020
Поени од реакции
2.513
27 Март 2011 година 13:30
ОТВОРАЊЕ НА КАРТИНГ ЦЕНТАР

27 Март 2011 година 13:30
ОТВОРАЊЕ НА ХОКЕЈ АРЕНА

Беше некој ?
цена.. за картинг.. некој ?
 
Член од
15 декември 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
А за салата, пошто во неа сум секој втор ден, како да ви кажам, професионализам има македонски. Тоа значи нула.
Сакам да кажам дека го карикирам овој цитат.и јас сум во салата секој 2 ден и можам да кажам дека услугата е беспрекорна.После толку време за прв пат имаме Спортски Центар со сите нишани ќе кажам,и мислам дека 0 е тотално невистинита информација.Покрај тоа мислам дека е убаво тоа што сега добивме и хокеј арена и картинг центар а и конечно ќе добиеме базен.Така да да беше нула,немаше да расте се повеќе и повеќе.....
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
може некој да ми даде шематски приказ на седиштата во салата Борис Трајковски
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.205
Поени од реакции
1.282
Штета што ми е далеку иначе би идел.. Одлични услови за спорт има таму со мерак да вежбаш.. Еднаш полагав аикидо таму во малата сала .. чисто.. затоплено.. милина.. ако имате можност само таму му е мајката..
 

DarkoG

Better then ever before.
Член од
19 август 2008
Мислења
696
Поени од реакции
80
како се бројат седиштава во салава? на пример блок 14 ред 1, прво седиште почина од лево или од десно?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.735
Поени од реакции
3.310
како се бројат седиштава во салава? на пример блок 14 ред 1, прво седиште почина од лево или од десно?
Мислам дека во Борис почнуваат од десно кон лево, а во Јане обратно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom