Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.622
Поени од реакции
12.434
Од тие 20% што ќе отидат од љубопитност белки ќе се најде некој да ми ја потврди претпоставката дека Антигона е уствари машко :D
Оди пишувај со тоа вештачките нокти, не љубомори :P
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
со @хулахопкисоточки и со сунмерот ОБАВЕЗНО

Sent from my E560 using Tapatalk
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.672
Поени од реакции
11.721
Ме стави мене и Зоте во иста реченица, неодвоени со точка.
Ти за мене појќе не постоиш.
Сакам да го ослободам чоештвото. Вие како две ектремни спротивности во иста реченица ослободувате доволно сила за конечно да се сруши куполата наеднаш, а не да паѓа дел по дел.
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.711
Поени од реакции
6.868
Сакам да го ослободам чоештвото. Вие како две ектремни спротивности во иста реченица ослободувате доволно сила за конечно да се сруши куполата наеднаш, а не да паѓа дел по дел.
Се плашам и плочата да не пукне:(
 

Jolene

принцеза
Член од
31 март 2014
Мислења
151
Поени од реакции
398
Со групата шо решава математички мистерии, да го дружат домаќинот, додека јас скокнам на пиво со женските од кулинарското катче ;)
И јас со истите.
Само се прашувам кај да одам со мажите да решавам задачи или со жените во кујна :oops:?
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
Со групата шо решава математички мистерии, да го дружат домаќинот, додека јас скокнам на пиво со женските од кулинарското катче ;)
само пиво? При толку пасионирани готвачки......ц ц ц...ова диетиве...
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
само пиво? При толку пасионирани готвачки......ц ц ц...ова диетиве...
Така му е зборот, де :) А пиво не оди на голо, ќе мезнеме нешто :pijanco::pijanco:[DOUBLEPOST=1456857059][/DOUBLEPOST]
И јас со истите.
Само се прашувам кај да одам со мажите да решавам задачи или со жените во кујна :oops:?
Ќе ги деконцентрираш мажите при решавањето, ела си у женска бања :)
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.425
Поени од реакции
7.790
Со сите напатени росонери и со сите интераши и јувенташи(дури и бјанконеро веро).

(Поззз пиќкиии :D )
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Со @Ilumious. Ми делува кул, има добар хумор, а мислам дека се знае со братучед ми (можеби грешам) и според нејзините пишувања на форумов, живее блиску до моите роднини во Ѓорче :D
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.460
Поени од реакции
10.157
Со @ManowaR. Дечкото ми е ѕверче,посебно со пиењето. Ама секој си има некој минус,недостаток.Вака и овој нашол да навива за најбош екипа.
Исто и со @Bojan Van Buuren Чисто да видам шо фаца е,зошто кај дечково преовладуваат емоциите во неговото размислување за фудбал,поради што 90% има погрешка ставови. :D :kuracc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom