Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Со @ManowaR. Дечкото ми е ѕверче,посебно со пиењето. Ама секој си има некој минус,недостаток.Вака и овој нашол да навива за најбош екипа.
Исто и со @Bojan Van Buuren Чисто да видам шо фаца е,зошто кај дечково преовладуваат емоциите во неговото размислување за фудбал,поради што 90% има погрешка ставови. :D :kuracc:
Не пијам повеќе бе. Мислам, конзумирам, ама не се опивам. Со мерка сум веќе. А сега веќе и откажувам цигари. Башка и не пцујам и не користам навредливи зборови. Станат сум исклучително досадна компанија. :D
Инаку, ако некогаш се запознаеме, ќе те превоспитам и ќе знаеш дека сината боја е поубава од црвената.;)
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Со @ManowaR. Дечкото ми е ѕверче,посебно со пиењето. Ама секој си има некој минус,недостаток.Вака и овој нашол да навива за најбош екипа.
Исто и со @Bojan Van Buuren Чисто да видам шо фаца е,зошто кај дечково преовладуваат емоциите во неговото размислување за фудбал,поради што 90% има погрешка ставови. :D :kuracc:
Желбaтa е oбoстрaнa :D
Се нaдевaм ќе имa приликa :D

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Би се запознал и со @Colt Willcox . Го иам многу пати гледано на утакмици на Вардар, на СвеЦкото за жени до 18 години во 2014 седеше до мене, последен пат го видов лани на Вардар јуниор - Минчолург, а тек сеа кога ја стави сликата кај што гледа фудбал убеден сум дека тој е тој :D. Само не знам зошто секогаш ми било глупо да му прозборам :pos:.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
Би се запознал и со @Colt Willcox . Го иам многу пати гледано на утакмици на Вардар, на СвеЦкото за жени до 18 години во 2014 седеше до мене, последен пат го видов лани на Вардар јуниор - Минчолург, а тек сеа кога ја стави сликата кај што гледа фудбал убеден сум дека тој е тој :D. Само не знам зошто секогаш ми било глупо да му прозборам :pos:.
На што утакмица сме седеле заедно? :D

На Вардар Ј-Металург требало да дојдеш да не запознаеш повеќето од форумов, пошто преочигледно беше дека сме тукашни :pos::pos::pos:
Во наредна прилика барај ме обавезно :icon_mrgr:
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
На што утакмица сме седеле заедно? :D

На Вардар Ј-Металург требало да дојдеш да не запознаеш повеќето од форумов, пошто преочигледно беше дека сме тукашни :pos::pos::pos:
Во наредна прилика барај ме обавезно :icon_mrgr:
На утакмица од светското, едно две столчиња од мене беше или нешто слично. Тука беше и една дебела од металург шо се дереше цело време :D
На Вардар ги утепавте од шупчење минчолурзите :pos:
Во мај кога ќе доаѓам натаму ќе ги славиме титулите на СД Вардар :icon_mrgr:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Член од
24 март 2010
Мислења
15.161
Поени од реакции
25.663

Kajgana Shop

На врв Bottom