Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

D

Daedalus

Гостин
Јас вчера се упознав со @Ставрогин.
Импресиите во живо се сосема различни од тие на форум. Околу интелектот, импресиите се исти, само сум ја утнал проценката за темпераментот.
Искрено, го замислуев ко луто човече кое мава на маса кога ќе се изнервира, а потоа поцрвенува. Ставро мажиште крупно, смирен и промислен. За теми коишто не ги познава е скромен и прашува за мислење, при дискусии слуша внимателно и не го прекинува соговорникот, одлична смисла за хумор и манири. Ставро не само што не е очаен и напатен шово, туку има женска којашто е лепотица и со изгор интелект, а која ја цени.
Во секој поглед, позитивни впечатоци.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.701
Поени од реакции
24.161
Ееее Ставро, Ставро. Со Дедалус се виде, со мене не. А десет пати бев во Битола и те молев да се видиме. :(
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.273
Џентлменски манири и фантастичен смисол за хумор. Тоа се бара! (y)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Јас вчера се упознав со @Ставрогин.
Импресиите во живо се сосема различни од тие на форум. Околу интелектот, импресиите се исти, само сум ја утнал проценката за темпераментот.
Искрено, го замислуев ко луто човече кое мава на маса кога ќе се изнервира, а потоа поцрвенува. Ставро мажиште крупно, смирен и промислен. За теми коишто не ги познава е скромен и прашува за мислење, при дискусии слуша внимателно и не го прекинува соговорникот, одлична смисла за хумор и манири. Ставро не само што не е очаен и напатен шово, туку има женска којашто е лепотица и со изгор интелект, а која ја цени.
Во секој поглед, позитивни впечатоци.
Заборави да кажеш дека нејќе да јаде било какви сендвичи. Така Ставро? :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom