Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.307
Поени од реакции
10.320
Епа братко билињата се со криви површини, а за нив треба интеграли шо се учат у матетматика 2 :D

А ја намерно им ја филував дека не знам да играм , за да ме викнат да се смеат разбираш.Не успеа ни тој од дел од планот.Ќе ќарев на кладба 4-5 пива.И не глуми бахат на фејсче гејшо една
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.725
Поени од реакции
11.962
Освен Џимеј и Њот, другиве сум ги запознал и да ти кажам искрено, не сум нешто задоволен.
Пет души не те задоволија? Или ти си ненаситен, или нив не ги бива :D
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
@Daedalus
@ЏинЏер
@wot <3 (коа одам за струмица не ме вика на гости овој. Не го лајкам веќе
@џимеј
@RickyLFC9
@Peja989
@Erich Zan или turvior :D

I ima jos neki decki, ama ne mi teknuva
:backa:


Освен Џимеј и Њот, другиве сум ги запознал и да ти кажам искрено, не сум нешто задоволен.
:kuracc:
 
M

Moon Child

Гостин
Јас се знам со @Agda Beata , и на гости ми има дојдено (два пати), њањањањања цркнете од мака :pipi:
Ги имам запознаено повеќето што сум сакала да ги запознаам. И повеќето ми оставиле добар впечаток:smirce:
 
Последно уредено од модератор:

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.680
Поени од реакции
12.594
И ја сакам да се запознаам со сите што се „запознав“ минатиот пат, али овој пат во трезна состојба :D
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.680
Поени од реакции
12.594
Во име на мојот пол би сакал да кажам дека барем 80% од машките на форумов сакаат да идат со @Antigona на сладолед :sneaky:
Останатите 20% ќе дојдат од љубопитност :D
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Од тие 20% што ќе отидат од љубопитност белки ќе се најде некој да ми ја потврди претпоставката дека Антигона е уствари машко :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom