Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Се разбира дека со Наталија Грубович...Натали дај му човекот...Иако слушнав дека пичето и е многу „разработено“ сепак се држи....Пред некој месец имало и некој клип од неа...но одма бил отстранет од интеренет...поради нејзина брза реакција....Иако е една од посексите, сигурно има јадено баги куро.и !!!!....Позззззз
 
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
Elena Risteska, Lila Stojanovska, Marjana Stanojkovska, Karolina Goceva od Makedonkive.... Ima i dr ama dosta se ovie....:helou:
 
Член од
21 октомври 2008
Мислења
178
Поени од реакции
3
sex ... sex .... sex .. i samo sex................mislam deka ke exsplodira planetava
prvo so poznative faci ne sakam da iam sex zosto nekoja ke se zatreska vo mene posle problemi alimentacija plajkanje a jas ne mozam toa
a baska toa ne sakam tolku so visokoto drustvo da se mesam za sex
mi se dopaga monika belucii noi taa mi se dopaga od smisol umetnicki i moze mishel fajfer(gresno napisano)
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
со една актерка од една серија, не ми текнува сеа името, не е битно, ама женската е ТОП!:wink:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Rachel Weisz, нема шо као шо може црнуша да има хорни изглед, плавуша никад нема да има.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.337
Поени од реакции
46.445
ја не знам шо и се деси на оваа ама бате ова е трансформација на векот.Од бр1. укреп што ми беше коа се појави сеа ми иде накај бр1. на вечна листа :icon_lol:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom