Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Уффф многу се бе со кој би сакал... па Кристина Агилера ја знаете немора слика (ауу која груда ја има таа за секс! :)) После тоа една тура со Шакира (таа има гз за доги стајл е ТОП! :)), и на крај некоја помлада ама многу ми е убава типката, Emma Watson (Hermione од Harry Potter) :)
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Уффф многу се бе со кој би сакал... па Кристина Агилера ја знаете немора слика (ауу која груда ја има таа за секс! :)) После тоа една тура со Шакира (таа има гз за доги стајл е ТОП! :)), и на крај некоја помлада ама многу ми е убава типката, Emma Watson (Hermione од Harry Potter) :)
Еве ти ја Eма Вотсон , и јас ја сакам :vozbud:

 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Моника Белучи


Мила Јовович


Кетрин Зета Џонс


...
Еј последнава забораив и ја да ја клаам у листа :) И првата ми е супер (Белучи) ама малце ми е старка сеа има и боље опции помлади х) :)
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
ne bi plesal ni edna od poznatite, a inace istoto sto go imaat ovie so se palite gaz,cicki i drugo imaat i site obicni devojki
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
ne bi plesal ni edna od poznatite, a inace istoto sto go imaat ovie so se palite gaz,cicki i drugo imaat i site obicni devojki
Коментиравме од познатите иначе знаеме дека имаат :) Па многу е боље секс со некоја шо ја сакаш него со овие :) Ама со овие бар ќе се фалиш х)
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
ne bi plesal ni edna od poznatite, a inace istoto sto go imaat ovie so se palite gaz,cicki i drugo imaat i site obicni devojki
Еииии.. сеа. Поинакво узбуџење е со славна личност, не зезај.
Вака, јас стварно неам појма, која би ја... ама Дебарлиева јако ме "узбуџује":pos:
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
131
Поени од реакции
20
Кармен Електра и Андријана Лима како и Хајди Клум-златна тројка
 

Twister

Кабадаја
Член од
15 октомври 2007
Мислења
26
Поени од реакции
1
Со Николина Пишек се разбира дека да...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom