Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Дефинитивно со ниедна позната фаца не би ги делел мојте знаења за Инат ! :drk:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
SCORPIO__20 напиша:
Дефинитивно со ниедна позната фаца не би ги делел мојте знаења за Инат ! :drk:

??????????? - не би плеснал од актеркиве некоја?!?!?!?!?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Со никого ... немаат ништо фазла од обичните смртници, па ништо посебно и не ме привлекува кај нив ... посебно ме отфрла фактот дека тие не би сакале со мене (дека не ме знаат де), па што јас да сакам со нив ... лилааа!:igra:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111

My baby Jesse McCartney
Uf Uf Ufffffffff :D Ne e on krif so e tolku sexy :Þ
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8

Дефинитивно, дефинитивно Chad Michael Murray
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Со Аџелинаааа :sekss:

јеа бејби :pusk: :kez: :eek:lee:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Vlatko_Rusin напиша:
??????????? - не би плеснал од актеркиве некоја?!?!?!?!?
дефинитивно не би плеснал што има таа ...своја убавина и тело ..тоа можам да го најдам и кај некоја нормална девојка :smir::back:

А кога БИ морал да бирам : дефинитивно
Салма Хајек:drk:
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Lele ne ni se verua,a Jessica Alba be ludje,pa ona e proglasena za najseksi neso na svetov a vie ja zaboravivte.Alba i Estella Warren :sekss:

 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Mojот избор...
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
166
Elektra,a moze i Jessica Alva lol :)
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Анџелина Џоли дефинитивно,по секси женче од тоа нема :DDDDD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom