ApocaLypTo
Поени од реакции
32

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Јас си станав, и сега си гледам Формула, и ќе играм кантер, и за саат време ќе идам у Куманово, а ти спиј, троши време безвезе. :pos:
  хаха сеее извинувам :P ама сепак колку толку ве знам...подолго време го пратам форумов ама ме мрзеше да се зачленам...:)
  фала за поканата за пријателство :) ...иначе многу фини ми се глеате вие кајганџииве и ептеннн лудии(во позитивна смисла :P)
  би сакала да ме запознаеш. дури тогаш ќе сфатиш дека твоето мислење за мене е сосем спротивно од тоа каква сум јас.
  знаеш дека тоа девојче го познавам? знаеш дека тоа е кладба?
  немораш да ми веруваш, немораш да ме почитуваш. секако дека ќе постојат и такви шо ќе ме мразат.:smir:
  M
  И нема нивната комуникација да биде попречувана од секаков вид на нотификации
  Хехе, ај ќе ја средиме некако, здравје до наредната :D не ми смета воопшто, само делува збунувачки, инаку ако побараш да ти го направат на кирилица ќе ти биде баш АпокаЛипто... е тек тогаш ќе има фрки :pos:
  Епа така ти е ко копираш :pos: ако ти, само буни ги, ќе те овластам и официјално да правиш збунки :pos:
  Море имењак... не ме еби со тоа тајтлот ко тоа модератор да некоја болест :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom