Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.359
Поени од реакции
37.194
Братов треба да го пријавиме на Струшки вечери на поезијата...
Убеден сум дека е некој лик од форумов. Да се работеше за Гога, прв осомничен ќе ми беше @Комити Лисиче вака за оваа Љупка не знам, има многу кандидати. :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.065
Поени од реакции
36.662
Kako ljube usnee najdrazeeee,
Kad se tako snazno pozelee
Meniii dusooo dugujes joos toooo
DA BUDEMOOO NOCAAS ZAJEDNOOO.:love::love::love::love:

Ако е скоро 70, би влегол во неа за нечии неисполнети соништа во 80ти и 90ти. Неповторлива Весна.:love:

Screenshot_20240703_185641_Google.jpg
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.720
Поени од реакции
23.823
Убеден сум дека е некој лик од форумов. Да се работеше за Гога, прв осомничен ќе ми беше @Комити Лисиче вака за оваа Љупка не знам, има многу кандидати. :D
Или е @TaftaCrew , или е @Честити Царе , или е @Magic Mike . Само некој од ова свето тројство има харизма и потенцијал а истовремено да допре блам и да предизвика кринџ со тоа што ќе напише ваков наслов од 4 простопроширени реченици.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.466
Поени од реакции
109.446
Или е @TaftaCrew , или е @Честити Царе , или е @Magic Mike . Само некој од ова свето тројство има харизма и потенцијал а истовремено да допре блам и да предизвика кринџ со тоа што ќе напише ваков наслов од 4 простопроширени реченици.
Тафта и Вори да ги споиш заедно не знаат проширена реченица да напишат, нема теорија да се они. Е сеа Саше могуче е да напише такво нешто, со оглед на тоа какви работи пишуваше за Пиоли не би ме чудело да измисли вакво нешто.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.271
Поени од реакции
57.373

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.969
Поени од реакции
11.619

Kajgana Shop

На врв Bottom