Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
173
Срцка ме збуни, прееска рече некаде низ темиве дека имаш 24 години, сега велиш далечната 2011 кога имав 20. Да не го згреши редоследот на бројките?
Кеба, секоја чест, нема жена што не би сакала да биде со него.
Ако бе Хоуп ја не замерам ме одлучија други веќе не се нервирам дваесет идвагодина имам
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.973
Поени од реакции
35.630
Го ебавте златна тема.:kuracc:

Иначе ИЕ 2, ГЛАСАЈТЕ.:vozbud:

Screenshot_20240414_110344_Facebook.jpg
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.320
Поени од реакции
7.305
Иди бегај
Автоматски споено мислење:

Тој што се сексал со познати фаци не ред букви не смее да напише али ај.ова е монкидониа може секој што сака ќе те тужат ќе те убијат лажете сите до еден бе си ја видел брат не да ја ебеш јас барем се изебсв со кеба во далечната 2011.декември ин београд
Keba odgovara na "večito pitanje": Nisam Rom, ali jesam Ciganin!

Screenshot_20240404_200600_Chrome.jpg
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.295
Поени од реакции
22.586
Нешто од поскоро постирај, Зоран Буревесник исто имаше пост за неверството. Некако слабо коментари за нусето, што така ?
Ништо не можам да најдам на гугл. Слики одвај се наоѓаат а не па неверството. Ако знаеш нешто напиши.
Јас ете и најдов дел од мзуичката кариера пред 23 год :icon_mrgr:

Бтв која е оваа што ја постира ?
 
Член од
20 април 2024
Мислења
6
Поени од реакции
20
Ништо не можам да најдам на гугл. Слики одвај се наоѓаат а не па неверството. Ако знаеш нешто напиши.
Јас ете и најдов дел од мзуичката кариера пред 23 год :icon_mrgr:

Бтв која е оваа што ја постира ?
Па Резарта, ќерка на Енвер Малиѓи и сопруга на газдата на газдата одСМС Констракшн, го варала со грчки пејач и македонски бизнисмен, сместен во Дубаи. Кој е информиран кои се гркот и тој од Дубаи нека не просветли.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom