Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
22 декември 2023
Мислења
224
Поени од реакции
205
Срцка ме збуни, прееска рече некаде низ темиве дека имаш 24 години, сега велиш далечната 2011 кога имав 20. Да не го згреши редоследот на бројките?
Кеба, секоја чест, нема жена што не би сакала да биде со него.
Ако бе Хоуп ја не замерам ме одлучија други веќе не се нервирам дваесет идвагодина имам
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.024
Поени од реакции
36.132
Го ебавте златна тема.:kuracc:

Иначе ИЕ 2, ГЛАСАЈТЕ.:vozbud:

Screenshot_20240414_110344_Facebook.jpg
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.389
Поени од реакции
7.552
Иди бегај
Автоматски споено мислење:

Тој што се сексал со познати фаци не ред букви не смее да напише али ај.ова е монкидониа може секој што сака ќе те тужат ќе те убијат лажете сите до еден бе си ја видел брат не да ја ебеш јас барем се изебсв со кеба во далечната 2011.декември ин београд
Keba odgovara na "večito pitanje": Nisam Rom, ali jesam Ciganin!

Screenshot_20240404_200600_Chrome.jpg
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.416
Поени од реакции
22.983
Нешто од поскоро постирај, Зоран Буревесник исто имаше пост за неверството. Некако слабо коментари за нусето, што така ?
Ништо не можам да најдам на гугл. Слики одвај се наоѓаат а не па неверството. Ако знаеш нешто напиши.
Јас ете и најдов дел од мзуичката кариера пред 23 год :icon_mrgr:

Бтв која е оваа што ја постира ?
 
Член од
20 април 2024
Мислења
29
Поени од реакции
142
Ништо не можам да најдам на гугл. Слики одвај се наоѓаат а не па неверството. Ако знаеш нешто напиши.
Јас ете и најдов дел од мзуичката кариера пред 23 год :icon_mrgr:

Бтв која е оваа што ја постира ?
Па Резарта, ќерка на Енвер Малиѓи и сопруга на газдата на газдата одСМС Констракшн, го варала со грчки пејач и македонски бизнисмен, сместен во Дубаи. Кој е информиран кои се гркот и тој од Дубаи нека не просветли.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom