Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.354
Поени од реакции
7.500
Член од
22 декември 2023
Мислења
224
Поени од реакции
204

позната е во екипата. Сите ја сакаат :D
Автоматски споено мислење:



Не е проблем. Ќе направам нов акаунт ќе ја постирам пак.

позната е во екипата. Сите ја сакаат :D
Автоматски споено мислење:



Не е проблем. Ќе направам нов акаунт ќе ја постирам пак. ;)
Извини што упаѓам зш не пробаш на Фемина?супер е и многу девојки кои би се замарале со тебе и инспирирале овде се повеќе мажи а и девојки со машко срце неќам да те увредам но има машки ко тебе нежни
Автоматски споено мислење:

Извини што упаѓам зш не пробаш на Фемина?супер е и многу девојки кои би се замарале со тебе и инспирирале овде се повеќе мажи а и девојки со машко срце неќам да те увредам но има машки ко тебе нежни
П с не провоцирам ја 20 банови јадев од фемина зш неможев да трпам алапачи жени кои ги изневериле своите сопрузи итн.и нивните швалери под нови профили нормално и ја бев повредена ко тебе но вреди да пробаш не се знае има фини теми на кои може да се опуштиш ова е Оф топик знам за твое добро кажувам пробај ново опушти се не вреди да запреш не дека те мразат но пробај најдругарски пробај не те чини помал кажи си се ќе имаш ок шанса
 
Последно уредено:
Член од
10 мај 2022
Мислења
437
Поени од реакции
1.387
Марија Митева од ДПМНЕ е сериозна конкуренција на Дарја и Мојсоска... Каков јебозовен bitch поглед вади, би и простил идна коалиција со СДС.





Прегледај го приврзокот 411766

Прегледај го приврзокот 411767
Е оваа ја немам мавано ама ја имам лапано во средношколски денови ,летно Колосеум.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.944
Поени од реакции
6.230
Другар девојкава не би ја пипнал сега не е мој тип.Види и поглед само и се ти кажува,типкава нема женственост во себе.
Ovie kvichat koga ce gi rempash od pozadi aI se nenasitni zatoa shto slabo dobivaat porcii(Mnogumina kako tebe mislat)
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
224
Поени од реакции
204
Е оваа ја немам мавано ама ја имам лапано во средношколски денови ,летно Колосеум.
Иди бегај
Автоматски споено мислење:

Тој што се сексал со познати фаци не ред букви не смее да напише али ај.ова е монкидониа може секој што сака ќе те тужат ќе те убијат лажете сите до еден бе си ја видел брат не да ја ебеш јас барем се изебсв со кеба во далечната 2011.декември ин београд
 
Последно уредено:
Член од
10 мај 2022
Мислења
437
Поени од реакции
1.387
Иди бегај
Автоматски споено мислење:

Тој што се сексал со познати фаци не ред букви не смее да напише али ај.ова е монкидониа може секој што сака ќе те тужат ќе те убијат лажете сите до еден бе си ја видел брат не да ја ебеш јас барем се изебсв со кеба во далечната 2011.декември ин београд
Многу нејасно пишуваш дечко да не си од браќата???
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.995
Поени од реакции
10.671
Иди бегај
Автоматски споено мислење:

Тој што се сексал со познати фаци не ред букви не смее да напише али ај.ова е монкидониа може секој што сака ќе те тужат ќе те убијат лажете сите до еден бе си ја видел брат не да ја ебеш јас барем се изебсв со кеба во далечната 2011.декември ин београд
Е ова е веќе животно достигнување ин београда
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
224
Поени од реакции
204
Многу нејасно пишуваш дечко да не си од браќата???
Извини Душо знаеш дека не сум но ти но сакал и да ме нема ме мразиш доволно видов секој би допуштил нормална дискусија ти не.пријавуваш мислења и ги бришат врски имаш ако не ми е битно и јас пријавив но ме вреѓаат сите не сме исти овде вие сте големџии ние никој и ништо.се гледа лав дека си во хороскоп
Автоматски споено мислење:

Е ова е веќе животно достигнување ин београда
Мене лично не ако ми веруваш се најдовме во грчка таверна на кнез михајлова и случајно беше најнормален човек е и ме молеше да останам но морав да одам сите со обврски нели он си има женски и жена не сваќајте нешто другарски беше а и расположени бевме
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.995
Поени од реакции
10.671
Извини Душо знаеш дека не сум но ти но сакал и да ме нема ме мразиш доволно видов секој би допуштил нормална дискусија ти не.пријавуваш мислења и ги бришат врски имаш ако не ми е битно и јас пријавив но ме вреѓаат сите не сме исти овде вие сте големџии ние никој и ништо.се гледа лав дека си во хороскоп
Автоматски споено мислење:


Мене лично не ако ми веруваш се најдовме во грчка таверна на кнез михајлова и случајно беше најнормален човек е и ме молеше да останам но морав да одам сите со обврски нели он си има женски и жена не сваќајте нешто другарски беше а и расположени бевме
Не не таман работа само си помислив зашто јас немам такви другарки па малку другарски да се опуштиме:sekcza:
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
224
Поени од реакции
204
Не не таман работа само си помислив зашто јас немам такви другарки па малку другарски да се опуштиме:sekcza:
Голем кавалер е неможеш он знае се јас бев 20 и нек.тогаш но верувај тој знае и до постари
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.478
Поени од реакции
9.428
Голем кавалер е неможеш он знае се јас бев 20 и нек.тогаш но верувај тој знае и до постари
Срцка ме збуни, прееска рече некаде низ темиве дека имаш 24 години, сега велиш далечната 2011 кога имав 20. Да не го згреши редоследот на бројките?
Кеба, секоја чест, нема жена што не би сакала да биде со него.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom