Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.380
Поени од реакции
22.885
Во право е манијакот, има некоја посебна чаролија во дупењето партиски путки.

Оваа министерката шо беше Нина Ангеловска е родена за ебење во кола. Да ја свиткаш на пола и нозете на раменици и буши додека цика под тебе. Штета што тоа пиченце не се задржи подолго во политиката па и некој секс скандал може ќе дочекавме.
И она тоа го сака.
Сега ми кажа и ми пушти слика :


gkjhgjkhgjjkfg.png


После и побарав слика да ми прати и за тебе и ми ја прати оваа безобразнава :love:

 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.380
Поени од реакции
22.885
Член од
14 февруари 2009
Мислења
482
Поени од реакции
1.678
Well, if it fits...
Како би се викало тоа ? Имаме орален, анален, вагинален и сега ова. Имам слушнато израз од Скопјани - ме дупи у мозок. Одсега поинаку ќе ја доживувам фразата.
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
522
Поени од реакции
2.290
Како би се викало тоа ? Имаме орален, анален, вагинален и сега ова. Имам слушнато израз од Скопјани - ме дупи у мозок. Одсега поинаку ќе ја доживувам фразата.
Не знам друже, има луѓе што сегде би го брцнале, битно им е да е дупче само.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.473
Поени од реакции
9.418
Како би се викало тоа ? Имаме орален, анален, вагинален и сега ова. Имам слушнато израз од Скопјани - ме дупи у мозок. Одсега поинаку ќе ја доживувам фразата.
Ај не ме дупи во уво, слушнав што кажа. Ваљда така нешто му доаѓа.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.232
Поени од реакции
108.108
Ja gledav Edina Musa zaedno so sestra ì uste vo skolskite denovi (sredno).. Epten debela bese togas Edina.. i togas igrase centar, sestra i playmaker posto normalno poniska..
Како бе сестра и ниска :pos: 190 беше висока Ханка ако добро ја памтам и млада отиде у Америка да студира и да игра.

Едина беше отсекогаш убава, маче и пол.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom